22.kolo, Liberecký | Krajský přebor , 2015-2016

--

--

Skalice vítězí v Bozkově

0

Ve 22. kole se v Bozkově představila Skalice, ve druhém poločase se tento duel vyhecoval kvůli několika sporným momentům v podání sudích.

První poločas bez branek

I v prvním poločase měli na svých kopačkách míč především hráči Skalice, ale branku nevstřelil ani jeden z týmů, proto v prvních 45 minutách diváci gól neviděli.

Krušné závěrečné minuty

V úvodu druhé půle se ke slovu dostali opět hosté a dvě tutové šance neproměnil Ali Osumanu, který šel sám na gólmana. Až v 64. Lebruška propálil vše a hosté šli do vedení. Poté předvedl své kvality Ali Osumanu, jenž důrazně prošel mezi obranou, nahrál Klimentovi a bylo to 0:2. Domácí celek se v té chvíli ocitl v nesnázích, a proto zvolil ostrou hru na hranici regulí, což jim hlavní arbitr Ondřej Bačo toleroval. Bozkovští se dočkali snížení po akci, jež zaváněla ofsajdem, proto byly poslední minuty střetnutí dosti vyhecované. Hosté si ale tři body vzít nenechali.

SK Skalice u České Lípy
Zdeněk Baťka (trenér): Byl to výborný kolektivní výkon celého týmu. Kluci makali od první do poslední minuty, z čehož mám velikou radost. Pochvalu si zaslouží opravdu všichni hráči, čímž napravili svůj výkon z minulého týdne proti Višňové.