21.kolo, Liberecký | Krajský přebor , 2015-2016

--

--

Bozkov sestřelil Košťálov

0

Košťálov nebude na 21. kolo vzpomínat příliš rád, znamená totiž vysokou prohru 1:6 s Bozkovem.

Průběžná remíza

Ve 21. minutě přišla první vážnější šance, rohový kop Sádka směřoval na zadní tyč, kde ještě Piry vracel míč před branku na Klabana, ale ten hlavou přestřelil branku. Ve 22. zaváhal Poledník, který nastřelil míč do Vrchovského. Ten už z úhlu postupoval na košťálovského brankáře, ale Průcha byl na místě. Ve 31. minutě se domácí dostali do vedení, kdy krásnou kombinační akci zakončil brankou Holovič. Ve 42  domácí zahrávali rohový kop, ale míč chytil brankář hostů a rychlým výhozem poslal míč na Bejdu. Ten s balonem proběhl skoro celé hřiště, poté vysunul  přihrávkou mezi obránce Vrchovského, který míč přihrávkou pod sebe vrátil Bejdovi, a ten ho už uklidil do sítě - 1:1.

Pět branek do sítě Košťálova

V 53. minutě přišel jeden z klíčových momentů zápasu. Klazar zbytečným faulem nabídl hostům výhodu zahrávat pokutový kop, který s přehledem proměnil Bejda a hosté vedli 1:2. O minutu později Vrchovský postupoval sám na brankáře, ale dobíhající Klazar skluzem mu míč stačil ukopnout. V 64. minutě bozkovský hráč střílel z hranice pokutového území, Průcha pěkným zákrokem míč vyrazil, ale u vyraženého míče byl jako první Červený, ten ho poté předložil před branku Vrchovskému, který upravil na 1:3. V 68. minutě už domácí vypadali odevzdaně, Mazánek měl dost času na střelu a jeho krásný pokus z hranice pokutového území skončil až v síti - 1:4. V 81. minutě přišla další nepříjemná chvíle pro domácí, kdy se zranil brankář Průcha, a byl ze hřiště odnesen na nosítkách. V 86. následoval špatný odkop náhradního brankáře Šaldy, který trefil Prouska a pro něho už nebyl problém skórovat na 1:5. V 88. minutě již poslední hřebíček do rakve domácích přibil Červený, který upravil na konečných 1:6.

FK Košťálov
Michal Baudyš (vedoucí): Co k tomu říct. První poločas byl vyrovnaný. Ve druhém jsme hosty posadili na koně zbytečnou penaltou a poté jsme se sesypali. A ještě ke všemu se nám zranil brankář Průcha, tak mu přeji brzké uzdravení.