18.kolo, Liberecký | Krajský přebor , 2015-2016

--

Chrastava opět vyhrává

74. P. Dvořák (p.) - 2. D. Sandr , 22. F. Henzl , 83. J. Beneš
0

I v 18. kole si fotbalisté Chrastavy poradili se svým soupeřem, tentokrát se proti nim postavil celek ze Sedmihorek, který se na jaře zatím trápí.

Převaha Chrastavy a průběžné vedení

Úvod Chrastavě vyšel na jedničku a hned ve 2. minutě Štajner vysunul Sandra, který otevřel skóre zápasu a dostal Chrastavu do vedení. Ve 22. minutě po krásné, ale hraničně ofsajdové situaci se hosté ujali díky Henzlovi vedení 0:2. Domácí mužstvo si během prvního poločasu dokázalo vypracovat tři slušné šance, které bohužel brankou neskončily. Poslední šanci poločasu měla Chrastava, pokus ale skončil pouze na břevně Sedmihorské branky.

V závěru rozhodl Beneš

První poločas se odehrával spíše v režii hostů, ale do druhého vstoupili sedmihorští fotbalisté překvapivě aktivněji a přehrávali soupeře. Do veliké šance se dostal Mach, který ovšem ani nadvakrát nedokázal překonat skvěle chytajícího gólmana Zoula. V 73. minutě podstoupil Vaníček odvážný průnik do soupeřova vápna, kde byl faulován, k následnému pokutovému kopu se ujal Dvořák, bez problému proměnil a dal domácím příznivcům naději na vyrovnání. V 83. minutě ukončil všechny naděje Chrastavský Beneš, který po standartní situaci zavěsil do branky Sedmihorek.

TJ Spartak Chrastava
Miroslav Kobrle (vedoucí): Zápas splnil očekávání souboje prvních dvou celků tabulky, a tak se hrál pohledný, aktivní fotbal, který se divákům, jenž si našli i přes nepřízeň počasí cestu na stadion, musel líbit.