14.kolo, Liberecký | Krajský přebor , 2015-2016

--

Bozkov derniéru nezvládl

15. L. Tůma , 45. R. Prousek , 78. P. Matocha (vl.) - 19. L. Barcuch , 28. J. Hlubuček , 76. J. Hlubuček , 86. J. Hlubuček
0

Bozkovští chtěli naplno bodovat a potvrdit tak svoji zlepšenou formu, ale třetí Velké hamry byly pro ně těžkým soupeřem.

Tuma otevřel skóre krásným gólem

První vážnější šanci měli domácí, kdy v 9. minutě trefili tyčku, a následnou dorážku si Havel nezpracoval. A první gól přišel taktéž ze strany domácích. V 15. minutě kopal Tuma přímý kop ze za půlky od středového kruhu a jeho „dělovka" přeletěla brankáře hostí - 1:0. Vedení Bozkovským ale vydrželo jen 4. minuty, kdy se od rohu velkého vápna trefil z přímého kopu Barcuch a srovnal na 1:1. Ve 21. minutě mohl z přímého kopu navýšit Makula, jenže trefil pouze rameno protihráče. Ve 28. minutě se hosté ujali vedení po gólu Hlubučka, který dostal krásnou přihrávku přímo před branku a přesně ji zakončil. Domácí ale nepolevovali a neustále na branku Hamrů dotírali. A jejich snaha nepřišla nazmar, neboť ve 45. minutě přišlo opět vyrovnání po přímém kopu Makuly, jehož ránu tečoval do branky Prousek.

Hlubučkův hattrick

Začátek druhého poločasu byl z obou stran opatrnější, nikdo nechtěl udělat chybu a nabídnout soupeři vedení. V 57. minutě měl dobrou pozici ke střele Havel, ale nezpracoval tak jak chtěl a s jeho mírným odkopem neměl brankář žádnou práci. Hra byla opět vyrovnaná a čekalo se jen na to, kdo první zvrátí vedení na svoji stranu. Další šanci měli domácí v 69. minutě po autovém vhazování, kdy střílel Vrchovský, ale brankář vyrazil nad bránu. Velké Hamry poslal do vedení až v 76. minutě Hlubuček střelou z hranice malého vápna. Naštěstí pro domácí se sami hosté za dvě minuty o vedení připravili, když Matocha chtěl odkopnout míč z velkého vápna a trefil rovnou prázdnou branku. V 82. minutě po rohovém kopu krásně pálil z voleje Musil, ale gólman chytil. Schylovalo se ke konci a vypadalo to, že se hráči rozejdou smírně. Bohužel ale v 84. minutě strhli hosté vítězství na svoji stranu, kdy po odkopu Zemánka a po dvou přihrávkách hostů běžel sám na branku Hlubuček a připsal si tak hattrick. Bozkovští se ještě snažili alespoň o remízu, ale i přes tříminutové nastavení se jim to nepovedlo a tři body si odvezly Velké Hamry.

TJ Sokol Bozkov
Michal Nesvadba: Je škoda, že poslední zápas sezóny a ještě k tomu doma jsme nevyhráli, ale myslím, že jsme ukázali, že do této soutěže patříme a předvedli jsme slušný a pohledný fotbal. Chce to ale ještě více zapracovat. Teď se musíme připravit na podzimní sezonu, trochu doplnit kádr a doléčit zranění, abychom do soutěže naskočili dobře a nasbírali body hned na začátku.

L. Zemánek [-] - J. Liďák [-] , K. Makula [-] , R. Prousek [-] (90. L. Nesvadba [-] ) , J. Musil [-] , M. Lakatoš [-] , L. Plátek [-] , M. Havel [-] (81. P. Aster [-] ) , J. Vrchovský [-] (71. P. Červený [-] ) , L. Tůma [-] , J. Bém [-]