29.kolo, Moravskoslezský | Krajský přebor , 2015-2016

--

--

Břidličná rozhodla v samém závěru sporným gólem

0

Na počátku střetnutí byla lepším celkem Břidličná a už ve 3. minutě zahodil šanci Darkeh. Hosté postupně hru vyrovnávali, ale do vedení se přesto dostala Břidličná v 18. minutě, když svůj čich na góly prokázal kanonýr Darkeh. Pak taktovku hry převzaly Dětmarovice a zaslouženě srovnaly krok v 32. minutě. Poločas tak skončil 1:1. V úvodu druhé částí měla opět šanci Břidličná, ale neproměnila. Když už se pomalu schylovalo k remízovému konci, tak v 89. minutě přišel sporný okamžik utkání, když domácí Kučera vypaálil z přímého kopu tvrdou střelu na bránu, a hostující brankář ji vyrazil do hřiště. Chvíli se ještě hrálo, ale pak hlavní rozhodčí po poradě se svým asistentem usousdil, že míč přešel brankovou čáru a uznal branku. Hosté po zápase podali protest a případem se bude zabývat krajský fotbalový svaz.

TJ Břidličná
Marián Minich (trenér, pro denik.cz): Už v první půli jsme mohli zápas rozhodnout, ovšem to, co dnes zahodil Darkeh, se každý den nevidí. V každém případě musím klukům poděkovat za velmi zodpovědný a hlavně kvalitní výkon.

SK Dětmarovice
Josef Jadrný (trenér se vyjádřil k závěru utkání pro denik.cz): Myslel jsem, že se normálně píská konec, byla tam prodleva snad pět sekund. Maximálně se mohl pískat faul na našeho hráče, protože soupeř do toho vletěl jako urvaný vagón. Ale najednou koukám, hlavní arbitr běží k asistentovi Viščorovi, který cosi signalizuje praporkem. A pak rozhodčí odpískal gól

L. Zifčák [-] - H. Mensah [-] (78. P. Chmelař [-] ) , M. Borboryo [-] , D. Jiřičný [-] , M. Minich [-] (70. K. Kocúr [-] ) - M. Schreier [-] , D. Hoffmann [-] - P. György [-] , P. Kučera [-] , R. Darkeh [-] - R. György [-]

B. Gradek [-] - M. Šrámek [-] , R. Schimke [-] (86. A. Kotrla [-] ) , J. Káňa [-] (34. P. Zahatlan [-] ) - T. Hrtánek [-] , Z. Holý [-] , O. Matušík [-] , M. Maleňák [-] (74. J. Ligocký [-] ) , J. Uher [-] , Z. Skotnica [-] - L. Ligocký [-]

Počet diváků: 150. Rozhodčí: PICMAUS Jiří - FUTERKO Martin, VIŠČOR Michael.