17.kolo, Moravskoslezský | Krajský přebor , 2015-2016

--

--

Markvartovice rozhodly ve druhé části

0

Dule moc fotbalovou krásou neoplýval. V prvním poločase se nebylo schopno prosadit ani jedno z mužstvev a proto se šlo do kabin za stavu 0:0. Nerozhodný stav vydržel až do 67. minuty, kdy po rohu dotlačil míč do sítě Červeňák. Tři body pak domácím pojistil o devět minut později Horváth. Markvartovice pak už dokráčely ke třem bodům.

TJ Sokol Markvartovice
Ivo Müller (trenér, pro opavskoregion): Bylo vidět, že už o nic nejde, takže jsme sledovali bezstarostný fotbal. Hrálo se hlavně mezi oběma šestnáctkami. Podle mého názoru jsme vyhráli zaslouženě, protože jsme vstřelili dvě branky a vypracovali jsme si více brankových příležitosti.

TJ Háj ve Slezsku
Kamil Matěj (trenér, pro opavskoregion): Po dlouhé době jsme mohli vyhrát, ale bohužel nejsme schopni dávat góly. Hlavně v prvním půli jsme s domácími sehráli naprosto rovnocennou partii, jenže jsme zahodili tři tutovky. Ani po přestávce jsme nebyli horším mužstvem.

M. Polášek [-] - P. Potůček [-] , J. Kolenko [-] - P. Kremzer [-] (87. P. Tomis [-] ) , J. Ferenc [-] , M. Režnar [-] - K. Surovec [-] (55. T. Janoško [-] ) , M. Červeňák [-] , J. Horváth [-] (84. M. Remeš [-] ) , J. Opatřil [-] , J. Baculák [-]

P. Hladký [-] - P. Konvička [-] (55. D. Laryš [-] ) , I. Janíček [-] , R. Štefek [-] , P. Žůrek [-] (73. M. Sakmar [-] ) , T. Trupl [-] , Š. Blažej [-] , L. Malcharek [-] , L. Komárek [-] (46. J. Pospíchal [-] ) , M. Vyležík [-] , O. Matěj [-]

ŽK: 78. P. Kremzer - 21. Š. Blažej , 53. J. Pospíchal , 79. M. Vyležík .
Počet diváků: 150. Rozhodčí: FUTERKO Martin - BROSKEVIČ Michal, ŠVEC Marek.