--

--

30. M. Soukup - 18. J. Ondrka (vl.) , 42. P. Šíma , 56. R. Polášek , 79. P. Vitner , 85. R. Zach
0

Sooukup ve 30. minutě vyrovnával na 1:1, ale v dalším průběhu už se trefovali jen hosté.

Domácí borci se chtěli v posledním utkání divize důstojně rozloučit se svými diváky, ale ani to se jim nepovedlo a prohráli rozdílem tříDomácí borci se chtěli v posledním utkání divize důstojně rozloučit se svými diváky, ale ani to se jim nepovedlo a prohráli rozdílem třídy, i když to byl soupeř k poražení. Vidina sestupu byla zřejmě příčinou vlažného výkonu domácích a chyby v rozehře, které domácí po celý zápas kupily, hosté dokázali trestat rychlými brejky a zakončením do brány. V první půli měli domácí mírnou převahu a hosty držel výborný brankář, který byl největší překážkou pro domácí střelce. Do druhé půle nastupovali domácí s cílem otočit výsledek, ale to se jim nepovedlo a odešli ze hřiště s porážkou. Domácí se tak nedokázali s fanoušky a odcházejícím trenérem Janem Studenovský rozloučit výhrou, tak jak si naplánovali, ale bohužel opět debaklem v podání pěti branek v jejich síti. Vilémov opouští Hnízdo, Ondrka, Ruszó, Helm, Jantač a Soukup. Novým trenérem týmu bude v krajském přeboru Františku Dužárovi.

Nejdůležitější minuty zápasu:

6´- střelu hostujícího Kučery z hranice velkého čtverce domácí gólman v pohodě chytá

11´- centr Buryánka a parádní volej Vavrouška hostující gólman s námahou vyrazil ke Kaňkovskému,

ale jeho hlavička šla jen těsně vedle brány – to byla šance

17´- hosté v ofsajdové situaci, kterou pomezní neviděl, neboť „zaspal“ na půlce a míč po střele jejich

útočníka si srazil Vavroušek do vlastní brány – 0:1

18´- centr Buryánka do vápna hostů a pěkný volej Soukupa, ale gólman hostů míč vyrazil na roh

29´- pěkná akce po ose Buryánek – Vavroušek – Soukup a jeho chytrá placírka končí v síti – 1:1

33´- přesný centr Jägra do vápna hostů, ale hlavičku Vavrouška jejich pozorný gólman lapil

34´- dobře mířená střela Vavrouška z velkého vápna, ale gólman hostů ji vytěsnil na rohový kop

41´- rychlý brejk hostů do otevřené obrany – centr do vápna a zcela volný Šíma dává hlavou na – 1:2

55´- chyba v rozehře domácích a hosté dávají Poláškem další branku – 1:3

62´- další brejk hostů po chybné rozehře domácích, ale Polášek střílí v čisté šanci jen vedle branky

66´- trestný kop Jägra do vápna hostů a pěkná hlavička Hnízda končí nad brankou hostů

72´- nezištná zpátečka Kaňkovského na Jägra a ten v čisté šancí střílí placírkou jen nad branku hostů

77´- hosté v dalším brejku, ale Kučera nastřeluje jen břevno Ondrkovy branky

78´- další chyba domácích a Vitner nedal gólmanovi Ondrkovi žádnou šanci a zvýšil již na – 1:4

80´- faul na Kaňkovského na hranici velkého vápna a sám postižený střílí těsně nad branku hostů

85´- další brejk hostů po pravé straně a Zach ukončuje domácí trápení ve druhé půli – 1:5

Rohy:  7 - 5  Držení míče:  50% - 50%  Ofsajdy:  6 - 6  Fauly:  14 - 15  Střely na bránu:  9 - 8  Mimo: 7 - 5