--

--

0

Jednoznačné vítězství Líšně a hattrick Halašky

Farma Zbrojovky si vytvořila první gólovou příležitost již ve 12.minutě, Klán ale tváří v tvář Doležala mířil vedle. Domácí se ujali vedení 1 : 0 v 16.minutě, když se centrovaného míče za obranu zmocnil Halaška a Doležalovi nedal žádnou šanci. Hosté z Třebíče se domácím divákům připomněli ve 29.minutě, kdy Novotný posunul míč Dobrovolnému, ten ale z dobré střelecké pozice mířil přímo do Veselého, který míč vyrazil na roh. O pět minut později po rozehraném přímém volném kupu Třebíčských Chlup mířil těsně vedle pravé tyče domácí branky. Domácí přidali druhý gól v 38.minutě, kdy Halaškova tečovaná střela zapadla za záda bezmocného Doležala. Hned z protiútoku na druhé straně tečovanou střelu Chlupa bravurně vyrazil Veselý na roh. Domácí pak do poločasu přidali ještě další dvě branky a rozhodli tak o osudu celého utkání. Nejprve ve 41.minutě se po rohovém kopu domácích před třebíčskou brankou nejlépe orientoval Drábek a zvýšil na 3 : 0 a o dvě minuty později Brigantova tečovaná střela skončila za zády Doležala počtvrté.

Domácím vyšel i vstup do druhého poločasu. Ve 47. minutě Šumbera z levé strany prostřelil Doležala a zvýšil na 5 : 0. V 55.minutě po rychlém protiútoku hostí a přihrávce Rybníčka před domácí branku nedokázal Florián tváří v tvář překonat domácího brankáře Veselého. Na druhé straně v 64.minutě Brigant nastřelil břevno třebíčské branky. Domácí zvýšili na konečných 6 : 0 v 83.minutě, kdy Halaška vystihl malou domů hostí a obešel i hostujícího brankáře Doležala. V závěru utkání měl na noze dvě gólové příležitosti střídající hostující hráč Oladiti, ani v jednom případě ale svůj samostatný únik nedokázal přetavit v gól.

SK Líšeň
Rudolf Čampa, kapitán SK Líšeň: Od prvních minut se nás soupeř snažil napadat a nenechal nás rozehrávat. Po 15-ti minutách se nám podařilo vstřelit branku a to nám pomohlo i psychicky do dalších minut zápasu. Do poločasu jsme přidali další tři branky a tak bylo prakticky rozhodnuto. Do druhé půle jsme si řekli, že musíme hrát dál koncentrovaně a nedostat gól, což se povedlo hlavně díky výbornému výkonu gólmana Vlastíka Veselého. Soupeř měl sice cca 2-3 slibné šance na vstřelení branky za celý zápas, ale nepodařilo se jim dát ani čestný úspěch. Naopak naše produktivita, na rozdíl od jiných jarních utkání, byla dobrá a tak máme zasloužené 3 body. Musím vyzdvihnout výkon Milana Halašky, který v utkání zaznamenal 3 branky.