10. M. Svoboda , 16. L. Slavík , 22. M. Slavík , 65. L. Slavík , 73. M. Řežáb , 76. J. Herzog , 78. P. Jindra , 82. J. Herzog , 89. M. Řežáb - 60. J. Macho (vl.)

HA/HR bude slavit, převezme pohár pro vítěze OS.

Plavsko hájí 2. příčku, kterou mu zajistí i prohra Buku v Nové Vsi.

O tom, jak utkání vypadalo reportuje Jirka Samec - Jirko díky...

Před utkáním předán pohár

Domácí společenství nastoupilo k poslednímu zápasu sezóny pralesní ligy v silnějším složení než v minulém zápase v Buku a měli k dispozici všechny své hvězdy.

Někteří další hráči tak zaplnili domácí střídačku a někteří se ani nevešli na soupisku.

Šlo o poslední kolo a také dokopnou.

Hosté z Plavska přijeli bez několika svých opor, přesto chtěli udržet druhou příčku v tabulce.

Na střídačce měli pouze jednoho hráče. Nutno však dodat, že postavení v tabulce vůbec neodpovídalo předvedené hře hostujícího Plavska.

Celý zápas byli pod obrovským tlakem domácích a hrálo se tak pouze na jednu bránu.

Před zápasem se odehrál slavnostní akt, kdy činovník OFS JH pan Hanzal předal domácím pohár za vítězství  v celé soutěži.

Samotný zápas pak odstartoval domácí golman Dan Záviš, který v 10.min dlouhým výkopem "našel" hostujícího stopera, který se nedomluvil se svým gólmanem.

Malou domů vyslal do tyče a odražený balón se dostal k domácímu útočníkovi Mírovi Svobodovi.

Ten v předtuše pokračoval v pohybu směrem k bráně a pohodlně zavěsil do prázdné - 1:0 !!!

Dál se již valil jeden útok domácích za druhým.

Ve 22.minutě byl náskok domácích tříbrankový.

Postupně se trefili Láďa Slavík - 2:0 !!!

A pak jeho bratr Michal Slavík - 3:0 !!!

Hostům nelze nic vytknout, snažili se, bojovali, ale domácím prostě nestačili.

Důkazem toho byla jejich první střela mezi tyče ve 40.minutě, která se došourala k Danovi Závišovi a prakticky ho neohrozila.

Tak skončil 1.poločas.

Všechny branky dali domácí :-)

Do druhého poločasu domácí trenéři Vajo s Láďou Slavíkem st. vystřídali skoro celou střídačku, do hry poslali hned 4 hráče včetně výměny domácího golmana Záviše.

Toho nahradil Jirka Slonek. K němu bych dodal, že se mu den před utkáním narodila druhá dcerka Aneta a tímto mu celý tým HA/HR gratuluje.

Však také ihned po dokopné, kde se hlídal, odjížděl druhý den do porodnice :-)

Zpět k zápasu, obraz hry se nezměnil.

Nepomohlo tomu ani snížení hostů.

V 60.minutě vyburcoval domácí k větší aktivitě Kuba Macho, který luxusním vlastňákem snížil stav skóre - 3:1 !!!

Domácí gólman Slonek s tím nemohl nic dělat a pouze přihlížel.

Domácí to ještě více nakoplo a dalšími velmi pohlednými akcemi skóre zápasu vytáhli na konečný stav 9:1.

Postupně se trefovali: svým druhým golem v zápase Láďa Slavík - 4:1 !!!

Dvě branky také přidal Jirka Herzog a dalším dvougólovým hráčem byl také nejlepší střelec soutěže Martin Řežáb.

O něm se šušká, že má nabídky i z jiných klubů.

Trefil se také domácí benjamínek Pavel Jindra a hosty od nemilosrdné desítky ochránila spousta dalších nevyužitých příležitostí a také gólman Novotný.

Plavsko však velmi sympatickým dojmem bez zákeřností a jiných nešvarů se snažilo hrát celý zápas, nebetonovalo a dohrálo zápas se ctí.

Domácí se po zápase shlukli kolem středového kruhu, odšpuntovali připravené šáňo a skandováním oslavili postup do OP.

Pak již následovala dokopná a to asi není třeba dlouze rozebírat.

Tak ahoj v příští sezoně, která bude doufám neméně úspěšná.

Uvidíme i co přinesou nová pravidla v přestupních řádech, koho nového v týmu uvítáme, anebo o koho snad nepřijdeme.

TJ Sokol Halámky/Hranice
Pavel Vajo - trenér: Soupeř z Plavska hrál korektně. Byl zřejmý rozdíl v kvalitě, my jsme si zápas užívali a výsledek odpovídá dění na hřišti. Dokopnou oslavíme postup, ale pro příští sezonu v OP budeme muset přidat.

TJ Sokol Plavsko
Sokol Plavsko: Bez komentáře...

Místo: Hřiště Halámky, event. Hranice. Počet diváků: 30. Rozhodčí: FILO Zdeněk - TRSEK Josef (N), JON Tomáš (N).