19.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | III. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Comeback Ládi Slavíka... Přišel, viděl, zvítězil...

1

Na podzim se hrálo na Halámkách skvělé utkání a rezerva Lokomotivy utkání těsně prohrála.

Pokud se domácí sejdou, tak se věří, že by HA/HR mohl poprvé v sezóně pocítit hořkost porážky.

Do sestavy HA/HR se vrací kanonýr Ladislav Slavík.

Za report děkuji Jirkovi Samcovi...

Nezkušení domácí mladíci nestačili...

K utkání do Českých Velenic přijelo společenství HA/HR opět v kombinované sestavě.

Minulý zápas výborně hrající Robert Adensam nemohl kvůli zranění nastoupit.

Do utkání se tak po déle jak rok trvající přestávce, vrátil i výborný levý křídelník Ladislav Slavík ml.

Domácí nastoupili ve velmi mladé sestavě a čekalo se, že budou hodně běhaví a rychlostí tak přehrávat hostující tým.

To se však prakticky celý zápas nekonalo.

Hned v 5.minutě nebyl uznán hostům gól.

Míč byl zřejmě již ta brankovou čárou, ale sudí toto neviděl. Kvůli tomuto spornému momentu obdržel protestující hráč Duda žlutou kartu.

V 11.minutě útočník L.Slavík nezaviněně fauloval domácího zkušeného stopera Mezeru.

Bylo vše odpískáno, ovšem zmiňovaný stoper to neunesl a prakticky okamžitě bez míče sestřelil L.Slavíka.

Měla následovat jasná ČK, bohužel domácí hráč byl oceněn pouze za žlutou.

Hosty to nevykolejilo a ani zkušeně hrajícího Láďu Slavíka, který po přihrávce "mozka" Honzy Herzoga nedal domácímu gólmanovi šanci a otevřel skóre - 0:1 !!!

Domácím stojí za zmínku pouze teatrální pád domácího Bitengela a trestný kop ve 39.minutě na hranici vápna.

Trestný kop byl dobře kopnutý, ale stejně dobrý zákrok předvedl golman hostí Záviš a vyrazil balón na roh.

Do kabin se tak šlo za stavu 0:1 pro hosty.

Změny se na výhře HA/HR neprojevily...

Do druhého poločasu musel hostující trenér Jirka Samec udělat hned dvě změny v sestavě vinou zranění a na lavičce náhradníků tak zůstal již jen on sám.

Domácí nastoupili ve snaze vyrovnat a vytvořili si hned od začátku územní převahu, která však byla pouze ve středu hřiště.

Zkušeně hrající hosté, dirigovaní s přehledem hrajícím stoperem Kolmannem, s tím však neměli větší problémy.

Až do 66.minuty, kdy přeci jen došlo k chybě v obraně hostí, obránce Duda nezachytil lob a do úniku se dostal harcovník Miloš Mezera a s jistotou srovnal - 1:1 !!!

Čekal se domácí ještě větší tlak, ale vítr z plachet jim sebral nezištnou přihrávkou, také dobře hrající středopolař, Honza Herzog a po souhře s Tomášem Trskem našli přihrávkou

Ladislava Slavíka.

Ten oslavil comeback jak se patří a o 2.minuty později, po vyrovnání, získal hostům vedení, když prostřelil do protipohybu domácího gólmana - 1:2 !!!

Slavík mohl dokonce dosáhnout hatricku, hned v 70.minutě, ale střelou těsně vedle minul domácí svatyni.

Nic naplat, fotbal nezapomněl a když chce hrát, je pro každou obranu nebezpečný.

Hosté si již do konce zápasu zkušeně pohlídali výsledek a příkladnou bojovností dovedli k výhře.

Nic důležitého se tak již nestalo, snad jen opět zákrok v přerušené hře na mladičkého záložníka společenství Jindru, který dostal pěstí do úst...

Bohužel, bez odezvy u pana sudího...

A tak si HA/HR připsal další výhru a celé soutěži kraluje...

TJ Lokomotiva České Velenice
Milan Zemánek - trenér Lokomotivy: Naše sestava je již obehraná písnička. Opět jsme se museli vypořádat s absencí některých mladíků. Přesto jsme byli po celý zápas lepším mužstvem, vypracovali jsme si několik šancí, ale nedokázali jsme je proměnit. Halámky za celý zápas 2x vystřelily na branku, ale Slavík potvrdil pověst koncového hráče a 2 zaváhání našich obránců dokázal s přehledem proměnit. Celkově zápas neměl valnou úroveň. Fotbal, pohledný pro diváky, se snažili hrát pouze domácí, Halámky hráli svůj systém nakopávání míčů na obě křídla, ale až na 2 zmíněné situace je naše defenzíva k ničemu nepustila. Minimálně bod jsme si zasloužili, ale takový je již fotbal. Vyhrává ten, kdo dá víc gólů.

TJ Sokol Halámky/Hranice
Jiří Samec (v ČV hráč, trenér, vedoucí i asistent rozhodčího :-): Měl jsem ze zápasu obavy, když jsme přijeli opět nekompletní a čekal jsem lepší výkon domácích, ale to se nekonalo a já velmi rád chci poděkovat všem našim hráčům za příkladnou bojovnost. Pozitivní byl comeback a výkon Ládi Slavíka a stínem pak zranění dalších dvou hráčů. Snad se někteří hráči do dalšího zápasu s Lásenicí dají do pořádku.Již jen dohráváme sezonu z povinnosti, přesto by se někteří hráči vinou absencí měli zamyslet.

B. Maroušek [-] - P. Zemánek [-] , T. Zemánek [-] , M. Mezera [-] - F. Malaník [-] , P. Bambule [-] , M. Filip [-] - O. Koller [-] , J. Mikl [-] (34. Z. Zlamšídlo [-] ) , R. Škácha [-] (56. M. Šimek [-] ) - J. Bittengl [-]

D. Záviš [-] - P. Kollmann [-] , R. Duda [-] , K. Decker [-] (46. J. Slonek [-] ) , J. Herzog [-] - P. Herzog [-] (46. P. Jindra [-] ) , P. Novák [-] - M. Svoboda [-] , T. Trsek [-] , M. Řežáb [-] , L. Slavík [-]

ŽK: 20. M. Mezera - 6. R. Duda .
Hráči zápasu: M. Mezera - L. Slavík .
Místo: Tráva. Počet diváků: 50. Rozhodčí: Hanes Tomáš - STELLNER Petr (N), TRSEK Josef (N).