23.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. C, 2015-2016

4.5

Na branky se čekalo marně

0

TJ Sokol Sepekov
Jan Černý: "Dnes jsme si chtěli zapsat další tři body ale to se nám bohužel nepovedlo a ze Sepekova si vezeme bod za bezbrankovou remízu. První poločas byli domácí lepším celkem, měli optickou převahu a vytvořili si pár slibných šancí ale buďto koncovka byla nepřesná a nebo se o jejich zakončení postaral Hanzal. My jsme si v první poločase žádnou vyloženou šanci nevytvořili a proto také skončil první poločas 0:0. V druhém poločase už jsme měli více ze hry my a vytvořili si pár slibných šancí. Nejdříve zatáhl míč po lajně Tomáš Svatek, poslal před bránu přízemní centr ale bohužel Martin kříženecký balon jen těsně minul. Druhou velkou příležitost jsme si vytvořili až v samotném závěru, když jsme v 90. minutě zahrávali volný přímý kop z poza vápna k jeho rozehrání se postavil Tomáš Svatek poslal míč přes zeď na bránu ale proti jeho střele se vytáhl domácí brankář skvělým zákrokem. Poté hlavní rozhodčí ukončil utkání a my ze Sepekova máme bod. Příští týden v neděli 5.6. od 17:00 hrajeme doma v Souhradí proti 1.FC Jistebnice. Všichni jste srdečně zváni."

J. Procházka [-] - J. Bolek [-] , J. Staněk [-] , D. Smrčina [-] , L. Hadáček [-] (65. J. Dušek [-] ) , L. Bolek [-] , P. Palus [-] , P. Novák [-] , V. Doubek [-] , J. Hadáček [-] , M. Tupý [-]

TJ Sokol Mladá Vožice
P. Hanzal [-] - T. Písařík [-] , O. Sůva [8.0] , Š. Kukla [-] , M. Krch [-] - L. Kříženecký [-] , F. Lorenc [-] (85. M. Kotek [-] ) , M. Kříženecký [-] , T. Svatek [-] - P. Kukla [-] , T. Dušek [-] (78. D. Struska [-] ) -

ŽK: 44. L. Bolek , 57. P. Novák - 44. O. Sůva , 47. T. Svatek .
Místo: Sepekov. Počet diváků: 100. Rozhodčí: SCHWARZ Rudolf - VEJČÍK Vít, KALINA Josef.