14.kolo, Vysočina | Jihlava | III. třída , 2015-2016

--

--

Červený Hrádek podtrhuje výborný podzim

0

Předehrávka prvního jarního kola svedla proti sobě týmy Červeného Hrádku a Stonařova. V očekávání byl vyrovnaný fotbal, ale opak byl pravdou.S

Svačina září

Začátek zápasu byl od domácích hráčů hodně nervózní. Hosté se představovali spíše defenzivním stylem hry a to domácí překvapilo. Jenže i tak si našli skulinku ve středu obrany, Svačina dostal míč do ulice, obstřelil gólmana a v 7.minutě dostal svůj tým do vedení. Hosté poté vyrovnali nejel hru, ale i skóre. Z dálky se do míče opřel Josef Škrdla a k překvapení všech míč zaplul za vyběhnutého Stejskala. Ještě v téže minutě se výsledek utkání přehoupl na domácí stranu a byl to opět Svačina, který rozvlnil síť. Do poločasu se tento hráč trefil ještě jednou a završil tak svůj hattrick. 3:1

Nadvláda Hrádeckých pokračuje

Do druhého poločasu domácí vstoupili s jiným herním stylem a na hřišti jasně dominovali. Hostům docházeli síly a tak měli jen snahu neodjet domů z debaklem. V 76.minutě zvýšil stav na 4:1 Trojan, který svou tvrdou ranou z hranice velkého vápna málem protrhl síť. O dvě minuty déle se skóre zápasu opět navýšilo když akci zakončoval Lukáš Gall. Další, kdo se zapsal mezi střelce byl střídající Martianov, který sám proti gólmanovi zachoval chladnou hlavu a zvýšil na 6:1. Nádhera střídala parádu a v 86. minutě si po akci stylu tiky-taka vychutnal svůj čtvrtý gól Svačina, který mnoho těžších gólů za svou kariéru nedal, uklízel totiž do prázdné branky. Domácí fanoušci museli být potěšeni, poslední podzimní zápas totiž viděli osm branek a čtvrté vítězství svého týmu v řadě.

FC Červený Hrádek
Radek Jakubec, trenér: Čekali jsme těžké utkání, ale soupeř přijel s oslabenou sestavou. Nás zaskočilo jakou volnost nám nechali na hřišti, ale přesto nebyl výkon v prvním poločase vůbec dobrý. Druhý poločas jsme začali hrát po zemi a byli jsme jistější na balonu a utkání dotáhli do vítězného konce

M. Stejskal [-] - P. Kasáček [-] , F. Nosek [-] , M. Pospíchal [-] - J. Trojan [-] , L. Gall [-] (79. P. Martianov [-] ) , J. Dohnal [-] (66. M. Kopřiva [-] ) , J. Vychytil [-] , J. Fabeš [-] - J. Svačina [-] , M. Kasáček [-] -

TJ Sokol Stonařov B
M. Příhoda [-] - R. Příhoda [-] , Z. Urbánek [-] - J. Semerád [-] , Z. Štancl [-] - J. Toth [-] , M. Zeman [-] , J. Šána [-] , R. Sabo [-] - J. Škrdla [-] , M. Schneider [-]

ŽK: 81. J. Trojan - 63. J. Šána .
Hráči zápasu: M. Stejskal , F. Nosek , J. Svačina .
Místo: Č.Hrádek. Počet diváků: 30. Rozhodčí: KLIMENT Tomáš - NOSEK Zdeněk (N), CHARVÁT Valentin (N).