17.kolo, Vysočina | Jihlava | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Karkula porazil Cejli!

0

Do Cejle zavítala v rámci 17. kola Stará Říše a dal se očekávat vyrovnaný souboj sousedů v tabulce. Cejli se na jaře příliš nedaří, což potvrdila i v tomto utkání, když doma dostala málo vídaný příděl osmi branek, hned šest z nich zaznamenal Lukáš Karkula. Domácí tak utrpěli debakl 2:8 a dál se propadají tabulkou...

Říše rozhodla bůrem už do půle

Ceejle opět postrádala několik hráčů obvyklé sestavy, i tak však chtěli domácí zapomenout na předchozí nezdary a konečně zahrát dobrý zápas s tříbodovým koncem. Jejich plány však již ve třetí minutě nahlodal Lukáš Karkula, který překonal Lačného poprvé v zápase. Cejle působila chaoticky, jejich hra neměla žádný koncept, postrádala logiku a rozhodně nic nenasvědčovalo tomu, že by se domácí měli dostat do hry. To však změnila 17. minuta, kdy se zničehonic prosadil kdo jiný než Dalibor Čáp a bylo to rázem 1:1. Nicméně to byla pouze jedna vlaštovka, a ta jak známo celé jaro nedělá. Ve 30. minutě nastartovala Stará Říše doslova uragán. Nejprve se prosadil David Kupka, kterého o čtyři minuty později následoval svou druhou brankou v zápase Lukáš Karkula. A Karkula neměl dost. Běžela 40. minuta, když Lukáš Karkula dovršil čistý hattrick. Zkázu domácích během 15 minut dovršil zkušený mazák Michal Pazderník a než se domácí stačili vzpamatovat, bylo to 1:5! Naštěstí pro domácí má poločas jen 45 minut, kdo ví, jak by se zápas vyvíjel, kdyby nebyla přestávka...

Karkula dovršil demolici dalším hattrickem

Hráči Cejle asi tušili, že to dnes není jejich TOP zápas. Nicméně, Lukáši Karkulovi to bylo jedno a do čeho v tomto zápase kopnul, to tam padalo. Ve 48. minutě dopravil do Lačného branky svůj čtvrtý kousek a z pohledu domácích už se jednalo o debakl. Za deset dalších minut si vzal slovo opět Karkula, který nasázel už svůj pátý gól v zápase a Lačného bude asi ještě dlouhou dobu strašit ve snech - 1:7. Hráči Cejle nevěřili vlastním očím, co se to na hřišti děje. Na hřišti panovalo bezvládí a chaos, takže Lukáš Karkula  dovršil druhý hattrick a naprosto zesměšnil domácí oddíl, který v 67. minutě prohrával už 1:8. Vskutku kosmetickou tečku za zápasem udělal domácí Jiří Bednařík, ale hrozný výkon s ještě horším výsledkem neodvrátil, takže domácí utrpěli debakl 2:8!

TJ Cejle
Jiří Bednařík - obránce: "V poslední době máme totální nedostatek borců, takže často nastupují i méně zkušení playeři. Naše hra neměla žádnou koncepci, nevěděli jsme, co chceme hrát. Byl to zkrátka chaos. Soupeř nás jasně předčil běhavostí, fotbalovostí a v důsledností v soubojích. Nám zbyly jenom oči pro pláč, stejně tak hrstce fanoušků, která na zápas zavítala."

TJ Cejle
P. Lačný [-] - R. Havlíček [-] (46. I. Jilich [-] ) , J. Zlatuška [-] , J. Bednařík [-] , M. Kalaš [-] - A. Čáp [-] , L. Slavětinský ml. [-] , J. Havel [-] , L. Foit [-] - P. Dolejší [-] , D. Čáp [-]

FSC Stará Říše B
K. Neuman [-] - D. Kouba [-] , P. Pokorný [-] , M. Hrubša [-] (28. F. Ratkovský [-] ) , J. Buzek [-] - D. Kupka [-] , F. Florián [-] , M. Pazderník [-] , F. Bartoň [-] - L. Karkula [-] , J. Štěpnička [-]

ŽK: 68. J. Bednařík .
Hráči zápasu: L. Karkula .
Místo: Cejle. Počet diváků: 55. Rozhodčí: KŘÍŽ Ivo - ZADRAŽIL Patrik, KRÁL Ladislav (N).