11.kolo, Karlovarský | Karlovy Vary | III. třída sk. A, 2015-2016

--

Za krásného dne v čistém horském vzduchu.

27. F. Giňa , 34. F. Giňa
0

Nejen díky hezkému počasí a svěžímu vzducu se přišlo na zápas podívat nemalé množství diváků.

Domácím se dýchalo lépe.

Domácí diváci rozhodně nepřišli zbytečně a v prvním poločase byli šťastnější než fanoušci hostů. Domácí chtěli v posledním zápase ligy svým fanouškům ukázat, že i v zimě se na ně vyplatí chodit. Domácí předváděli hezký fotbal, ve kterém svého soupeře ze Sadova značně převyšovali. Domácí se poprvé radovali ve 27. minutě kdy Giňa František potrestal chybu brankáře nejhorši možnym trestem a to gólem. Hosté jen ztěží přecházeli do útoku. Většina hry se odehrávala na hostující půlce, kde byl viděn ve 34. minutě gól. Autor gólu byal již známá tvář pro hosty Giňa František, který z dvaceti metrů krásně vymetl pavučiny Rostislavu Huňáčkovi. Přes velké množství šancí, které si domácí vytvářeli však už nedokázali své vedení navýšit a poločas skončil pro hosty velmi mírumilovně 2:0.

Střídání

Do druhého poločasu Abertamy nemohly nastoupit ve stejné sestavě jako do poločasu prvního, díky zranění hráče Adama Švece, který byl nahrazen Michálkem Miroslavem. Domácí usoudili, že mají zápas ve svých rukou a vpustili do hrý mladíky, kteří si za celou sezónu příliš nezahráli. To ovšem nic nezměnilo na domácí převaze. Druhý poločas doprovázel velký počet faulů na obou stranách, po kterých se muselo žlutit, a když už se jednou žlutilo tak se pak po zásluze ještě červenalo. V druhé plovině zápasu se výsledek už nijak nezměnil a domácí Abertamy zápas v klidu dotáhli do vítězného konce 2:0.

TJ RZ Abertamy
Hanšut Viliam: Byli jsme lepší a do zápasu jsme mohli vpustit i mladé hráče.

P. Chvála [-] - P. Rác [-] , M. Milko [-] , F. Giňa [-] (54. P. Chvála [-] ) , R. Antal [-] , A. Švec [-] (46. M. Michálek [-] ) , M. Cakl [-] , J. Bauer [-] , P. Gordík [-] (73. J. Sedlecký [-] ) , F. Manlík [-] (73. D. Hanšut [-] ) , L. Nováček [-] (64. D. Ilušák [-] )

Sokol Sadov
R. Huňáček [-] - J. Novotný [-] , M. Mrázek [-] , D. Malík [-] - M. Žid [-] , K. Šich [-] , M. Křeháček [-] - L. Sýkora [-] (46. R. Dyk [-] ) , M. Jača [-] - V. Žid [-] , V. Žid [-]

ŽK: 54. L. Nováček , 56. M. Cakl - 54. M. Žid , 55. K. Šich . ČK: 70. M. Cakl - 63. K. Šich .
Místo: tráva. Počet diváků: 50. Rozhodčí: Botoš Robert - SEDLAČÍK Michal (N), VÁLA Vladimír (N).