3.kolo, Ústecký | Louny | III. třída sk. A, 2015-2016

--

Líšťanská výhra

14. D. Dunko , 60. T. Brenkáč , 86. M. Janda (p.) - 34. J. Koubek
0

V Líšťanech se setkala mužstva ze spodních pater tabulky a oba soupeři potřebovali bodovat. Více bojovnosti prokázali domácí, ale měli i v koncovce více štěstí.

Poločasová remíza

V prvním poločase měli hosté více brankových příležitostí, zejména díky podpoře velmi silného větru.  Domácí se dostali ve 14. minutě do vedení z přímého kopu, kdy se ukázkově trefil David Dunko. Soupeři se do konce poločasu podařilo vyrovnat brankou Jaroslava Koubka.

Za vítězstvím šli líšťanští

Po změně stran měli hosté i proti větru několik šancí, ale neproměnili je. Líšťanským se podařilo dát v 60. minutě z rychlého protiútoku branku na 2:1. Úspěšným střelcem byl Tomáš Brenkáč. Chožovští měli velkou šanci na srovnání skóre. Rozhodčí nařídil za faul v pokutovém území penaltu, ale hosté nabízenou šanci nevyužili. Naopak, Michal Janda stejnou šanci zužitkoval. V 86. minutě proměnil pokutový kop a díky tomu se líšťanští dočkali prvního vítězství v sezóně.

TJ Sokol Líšťany
Vlastislav Průcha (předseda TJ Sokol Líšťany): Začátek utkání byl vyrovnaný. Hosté z Chožova měli více šancí, ale náš brankář Michal Borl skvěle zachytal. Hráči zase proměnili všechny příležitosti, které vedly ke vstřelení gólů.

M. Borl [-] - J. Koky [-] , M. Hlavsa [-] , T. Brenkáč [-] , O. Čapek [-] , D. Dunko [-] , R. Feri [-] , K. Schramm [-] (69. D. Luong [-] ) , P. Čoveja [-] , D. Šesták [-] , M. Janda [-]

TJ Sokol Chožov
J. Řežábek [-] - J. Mindl [-] - J. Souček [-] , J. Trefný [-] , R. Stránský [-] , M. Souček [-] , P. Koubek [-] - M. Kačírek [-] , J. Koubek [-] - R. Koubek [-] (73. O. Vávra [-] ) , V. Stránský [-]

ŽK: 56. D. Šesták , 75. T. Brenkáč .
Hráči zápasu: M. Borl , R. Feri , D. Dunko .
Místo: Líšťany. Počet diváků: 60. Rozhodčí: Podroužek Luboš - FIKAR Zbyněk (N), STRÁNSKÝ Stanislav (N).