2.kolo, Ústecký | Chomutov | Okresní přebor sk. A, 2015-2016

--

--

SKP Kadaň přijela jen v jedenácti hráčích

0

Mladí hráči, nezkušenost a nikdo na střídání. Takto přijela SKP Kadaň do Jirkova a ačkoliv to bylo v poločase ještě 0:0, v druhé půli už domácí zabrali a zasloužené vyhráli 3:0.

Šance minimální, hra nepřesvědčivá

V prvním poločase to byla taková rozhádaná hra z obou stran. Nebyly prakticky žádné šance. Bylo vidět, že je to pro obě mužstva první ostrý zápas v sezoně, takže to bylo takové rozházené, ale vyrovnané. I proto se diváci nedočkali žádného gólu, snad jen dvou žlutých karet na straně SKP Kadaň. Do šaten se tedy šlo za stavu 0:0.

Parádní góly Urbana a Bundzika

V druhé půlce se již domácí zlepšili a ve 49.minutě slavili první gól. Po nakopnutém centru do vápna Miroslav Bundzik vystřihl nůžky a Jirkov šel do vedení - 1:0. Od 60.minuty měl Jirkov na hřišti větší převahu a zakonitě tak musel přijít druhý gól, kdy se v 73.minutě trefil levou nohou z pětadvaceti metrů do šibenice Petr Urban. Třetí branka do sítě SKP Kadaň padla v 84.minutě, Jan Bartoš si sklepl míč a podél brankáře dával na 3:0.

1.SK Jirkov
Pavel Nobst (hráč 1.SK Jirkov): Měli jsme v druhém poločase herně navrch a potvrdili to třemi góly. SKP Kadaň má v kádru hodně mladých nezkušených hráčů, celkově si hosté moc šancí nevytvořili.

1.SK Jirkov
J. Mešek [-] - P. Urban [-] , F. Čonka [-] , T. Möbius [-] , P. Roubík [-] - M. Bundzik [-] , M. Dlask [-] (58. M. Buleca [-] ) , M. Chytrý [-] , J. Riant [-] - J. Bartoš [-] - D. Senft [-]

SKP Kadaň
P. Tichý [-] - L. Škůrek [-] , P. Melichar [-] , D. Bouša [-] , Z. Kaidl [-] , T. Horváth [-] , J. Basl [-] , J. Kinský [-] , P. Novotný [-] , M. Ručka [-] , J. Hudák [-]

ŽK: 39. M. Bundzik , 40. M. Buleca , 58. T. Möbius , 62. M. Chytrý , 69. D. Senft , 82. J. Bartoš - 8. J. Basl , 40. P. Novotný . ČK: 66. M. Chytrý .
Místo: Březenec. Počet diváků: 50. Rozhodčí: MAJER Dominik - HŮLA Michal, MENŠÍK Jaroslav.