11.kolo, Ústecký | 1.A třída sk. A, 2015-2016

--

--

Jiskra v derby zářila, Libouchec vyhořel

0

Derby zápas dvou celků z Ústecka měl jasného vítěze. Velké Březno doma porazilo Libouchec 5:0.

Rychlý domácí úvod, Libouchec ale držel krok

Ještě, než se stačili fanoušci usadit, měnilo se skóre. Hostující obraně utekl Borovec a Koucký byl bezmocný. Další šance Jiskra nevyužila. A mohla litovat. V závěru poločasu totiž hosté zahodili obrovskou šanci na vyrovnání, domácí výrazně podržel Ondrka.

Závěrečná dvacetiminutovka byla smrtící

Po změně stran domácí zlepšili pohyb, těsné skóre drželo do 74. minuty. Pak Velké Březno naplno spustilo ofenzivní stavidla. Trestný kop Borovce tečoval mimo dosah Kouckého Demčenko, za dalších deset minut se dvakrát trefil Pošík. Povedenou sobotu pak z pohledu domácích uzavřel v 87. minutě opět Borovec. Hosté si tak domů odvezli nepopulárního "bůra".

FK Jiskra Velké Březno
Miroslav Hlaváček, asistent trenéra FK Jiskra Velké Březno: "První poločas jsme zahájili dobře, pak se ale kluci přizpůsobili hře soupeře. Nikdo neví, jak by se utkání vyvíjelo, kdyby Libouchec v závěru poločasu proměnil svou obrovskou šanci. Po změně stran už to bylo v naší režii, konec utkání byl excelentní. Za body jsme moc rádi."

J. Ondrka [-] (88. D. Tichý [-] ) - M. Maturkanič [-] , O. Pošík [-] , T. Barvínek [-] , T. Netymach [-] , D. Králíček [-] (72. M. Kulhánek [-] ) , J. Borovec [-] , J. Pechánek [-] , T. Cimpl [-] , V. Neuman [-] , J. Bubla [-] (46. V. Demčenko [-] )

TJ Libouchec
V. Koucký [-] - O. Černý [-] (42. R. Němeček [-] ) , J. Šum [-] (71. M. Hejna [-] ) , V. Slavka [-] , M. Řízek [-] , R. Wild [-] , J. Studený [-] , V. Eleš [-] (36. T. Palaščák [-] ) , L. Kučera [-] (36. L. Martinů [-] ) , M. Hammer [-] , M. Richter [-] (46. R. Král [-] )

ŽK: 32. J. Bubla , 66. V. Neuman , 78. M. Maturkanič - 20. M. Hammer , 66. M. Řízek , 68. J. Studený , 80. R. Němeček .
Místo: Velké Březno. Počet diváků: 50. Rozhodčí: Sabo Miroslav - ČERVENÝ Tomáš, BOUMA Miroslav.