11.kolo, Pardubický | 1.B třída sk. A, 2015-2016

--

Proseč Hlinsku uštědřila pořádný výprask

20. P. Bidmon - 10. V. Menc , 28. V. Menc , 40. M. Marek , 45. J. Marek , 57. M. Marek , 69. J. Marek , 78. V. Menc (p.) , 80. M. Hromádka , 84. V. Koutný
0

Další utkání, ve kterém byl favorit jasný. Proseč si měla do Hlinska přijet pro tři body, ale asi nikdo nečekal až tak jednoznačný průběh celého utkání. Podívejte se jak celý zápas proběhl!

Hosté si vytvořili jasný náskok

První gól se podařilo vstřelit hostujícímu týmu hned v 10. minutě, kdy se po rohu prosadil Menc. Macháček rozehrál rohový kop na zadní tyč, kde stál připravený Jeřábek, který ještě míč posunul na Mence a ten se střelou přes obránce prosadil a poslal Proseč do vedení 1:0. Ve 20. minutě domácí vyrovnali, kdy se po Nekvindově centru z pravé strany v šestnáctce hostů prosadil Bidmon, který hlavou překonal Lampárka a srovnal na 1:1. Ve 27. minutě se ke střele po rychlém protiútoku dostal Jaroslav Marek, jeho střelu však Severýn pokryl. O minutu později se hosté znovu radovali z gólu a byl to opět Menc, který poslal Proseč do vedení. Jaroslav Marek adresoval přihrávku do prostoru penalty, kde stál připravený Menc, který střelou k tyči překonal Severýna. Ve 40. minutě se hosté vydali do protiútoku, který po straně vedl Vopařil. Ten následně do šestnáctky domácích poslal centr, kterým našel Martina Marka a ten střelou podél Severýna zvýšil na 3:1. V samotném závěru prvního poločasu dokázali Prosečští své vedení ještě o gól navýšit, kdy se po nahrávce Matěje Hromádky střelou k tyči prosadil Jaroslav Marek. První poločas tak skončil výsledkem 1:4 a o dost spokojenější mohli být hosté, kteří předvedli skvělý výkon a dokázali ho přetavit i v dostatečný gólový náskok.

Proseč přidala dalších pět gólů

První poločas začal opět převahou hostujícího celku, která se projevila až v 57. minutě, kdy Proseč zvyšovala na 5:1. Domácí na polovině hřiště přišli o míč, který si ihned převzali Prosečští a šli do rychlého protiútoku, po kterém se po přihrávce Matěje Hromádky dokázal prosadit Martin Marek. V 61. minutě se do další velké šance dostali hosté, kdy nejprve střílel Hromádka a následně dorážel Jaroslav Marek. Obě střely však dokázal pokrýt domácí brankář Severýn a zabránil tak dalšímu gólu. Ten však přišel o osm minut později, kdy se po přihrávce Martina Marka zevnitř vápna prosadil Jaroslav Marek a zvýšil už na 6:1. V 78. minutě byl hostující Hromádka faulovaný v šestnáctce domácích a byl nařízen pokutový kop. K tomu se postavil Vítězslav Menc, který střelou do levého horního rohu překonal Severýna a zároveň završil svůj hat-trick. V 80. minutě se po špatné rozehrávce domácích k míči dostal Hromádka, který prošel přes dva domácí obránce a bez problému prostřelil Severýna. V 84. minutě přišel poslední gól utkání, který měli opět na svědomí hosté, kteří se prosadili po rychlém protiútoku. Macháček zatáhl míč po straně, kde ho předložil Koutnému, který střelou na vzdálenější tyč překonal Severýna a stanovil už konečný stav 1:9. Utkání se poté už spíše dohrávalo a hosté si tak z Hlinska odvezli nejen vysokou výhru, ale hlavně všechny tři body.

Sledujte náš kraj i na Facebooku! Fotbalunas.cz Pardubický kraj

FC Hlinsko B
Zdeněk Cach (trenér): Jednoznačné utkání ze strany soupeře, který byl jednoznačně lepší, na Proseč jsme dnes neměli.

FK Proseč
Roman Stibůrek (trenér): Dnes jsme soupeře předčili ve všech směrech a zaslouženě jsme vyhráli.

M. Severýn [-] - P. Bidmon [-] (75. M. Kapitán [-] ) , D. Picek [-] , P. Vymetal [-] , J. Nekvinda [-] , M. Nevole [-] , L. Krbálek [-] , A. Cach [-] (46. J. Machovec [-] ) , P. Popelka [-] , O. Vamberský [-] , P. Veselský [-]

FK Proseč
J. Lampárek [-] - V. Menc [-] , M. Hromádka [-] , M. Jeřábek [-] (65. Z. Kunhart [-] ) , M. Marek [-] , J. Marek [-] , M. Vopařil [-] (78. Š. Vopařil [-] ) , V. Koutný [-] , P. Macháček [-] , J. Dvořák [-] , J. Volf [-]

ŽK: 22. J. Nekvinda , 55. P. Vymetal , 89. P. Veselský - 63. J. Marek .
Hráči zápasu: J. Marek , M. Marek , M. Hromádka , V. Menc .
Místo: tráva. Počet diváků: 100. Rozhodčí: Jehlár Radek - OBAJDIN Jan, VOLNÝ Bohuslav.