6.kolo, Pardubický | 1.A třída , 2015-2016

--

--

0

Přestřelka v čtvrtině zápasu pro domácí

Utkání začalo se zpožděním, podobně jako v oblíbeném seriálu Okresní přebor, kvůli technické závadě na týmovém autobusu hostí. Až dorazili tak na ně čekala slušná návštěva 200 diváků.

Hned v první minutě zahrozili domácí z rohového kopu. Na druhé straně mě šanci Chmelík, který bránu soupeře přestřelil. Následovaly další rohové kopy domácích rovněž bez úspěchu. Skóre otevřel v 18. minutě dolnoújezdský Jan Částek po samostatném úniku přesnou ranou k tyči. Odpověď následovala hned za 2 minuty, kdy srovnal po důrazu Richard Novák.  Hosté mohli otočit po šanci Chmelíka, který vystihnul malou domů, ale s gólmanem si již neporadil.

V 26. minutě vrátil Dolnímu Újezdu Martin Brůna po nedůrazu domácích vedení. Do konce poločasu se pak dohrálo v poklidu.

V druhé půli domácí brankovou sbírku rozšířili

Počátek druhého poločasu byl opatrný. První větší šance přišla až v 56. minutě z kopaček Dolního Újezda. Dále byli aktivnější hosté, ovšem bez úspěchu. V 66. minutě přidává Jan Vomáčka třetí branku domácích. O dvě minuty později přichází možnost pro načešického Filipa Jiráska zápas zvrátit v podobě odpískané penalty. S tou však naložil zle. Po trestuhodné chybě hostí v rozehrávce pečetí na konečných 4:1 Pavel Fulík. Načešice tak zůstávají po 5. kolech poslední.

TJ Mezilesí Načešice
Rostislav Kučera (trenér TJ Mezilesí Načešice): Počátek druhého poločasu byl opatrný. První větší šance přišla až v 56. minutě z kopaček Dolního Újezda. Dále byli aktivnější hosté, ovšem bez úspěchu. V 66. minutě přidává Jan Vomáčka třetí branku domácích. O dvě minuty později přichází možnost pro načešického Filipa Jiráska zápas zvrátit v podobě odpískané penalty. S tou však naložil zle. Po trestuhodné chybě hostí v rozehrávce pečetí na konečných 4:1 Pavel Fulík. Načešice tak zůstávají po 5. kolech poslední.

TJ Sokol Dolní Újezd
M. Janecký [-] - J. Částek [-] , R. Kroulík [-] , J. Čejka [-] - D. Kabrhel [-] , J. Pešina [-] , M. Brůna [-] , P. Fulík [-] (81. R. Vanat [-] ) - M. Novák [-] , M. Vyhnánek [-] (87. M. Vrabec [-] ) , J. Vomáčka [-] -

Z. Lédl [-] - A. Jirásek [-] , F. Bříza [-] , M. Chmelík [-] - R. Novák [-] (77. K. Branostein [-] ) , F. Jirásek [-] , P. Marek [-] , V. Mládek [-] , M. Svoboda [-] - D. Svoboda [-] - D. Jirásek [-]

ŽK: 72. J. Čejka , 82. D. Kabrhel , 86. M. Vyhnánek .
Hráči zápasu: J. Částek .
Místo: tráva. Počet diváků: 200. Rozhodčí: Štěrba Jaroslav - HOŘÍNEK Lukáš, PAPEŽÍK Jakub.