6.kolo, Liberecký | Česká Lípa | III. třída sk. A, 2015-2016

Přestřelka skončila lépe pro domácí

0

Lokotka hrála doma a i přes to, že byla v lize poslední, chtěla urvat nějaký ten bod. Hráči hostující celku, ale byli proti a stadion v Lípě vykradli. Měli jsme možnost shlédnout deset branek, což je více než příjemné...

Čtyři branky za půli

Domácí měli zase smůlu. Zpozdil se jim jedenáctý hráč, takže museli chvíli hrát v deseti. První branka přišla v minutě 9., kdy se prosadil Novotný Vladimír. Za minutu bylo ovšem srovnáno a na svědomí to měl Petr Gutkais. Ve 24. minutě posílal hosty do vedení Luft Pavel a zápas začínal naznačovat vítěze a poraženého. Lokotka dělala naprosto fatální chyby, díky kterým si nechala dát spousty branek. Na konečných 3:1 dával Ondřej Stand, který tak za poločasem udělal tečku.

Hosté si to vystříleli až do konce

V kabině si domácí vysvětlili, co se dalo a do druhé půle chtěli vkročit se změnou. Ta jim vyšla, když proměnili branku na 3:2, v 51. minutě, kterou dával Miroslav Horáček. Jenže Luft Pavel v 64. minutě, znovu po velké hrubce domácích, zvyšoval skóre na rozdíl dvou branek. Markovský Tomáš sice korigoval v 68. minutě, ale za dalších deset minut opět zvyšoval skóre Jan Kvasnička. Znovu přišlo snížení od domácích, to měl na starosti Rajšner Zdeněk, kapitán domácích. Jenže poslední gólový moment přišel z kopaček Pavla Lufta, který si tak připsal tři branky. Zápas se dohrál do výsledného skóre 6:4 pro hosty.

TJ Lokomotiva Česká Lípa B
Zdeněk Rajšner (kapitán Lokotky B): „Čekali jsme tři body. Věděli jsme, že jsou bojovní, ale doma jsme jasně chtěli bodovat. To se nám nepodařilo a jsme zase poslední. Nedá se nic dělat, jsme rádi když se sejdeme, ale tohle asi trápí většinu béček.“

- V. Horáček [-] , T. Markovský [-] , P. Černý [-] , M. Horáček [-] , K. Blahout [-] , D. Tomášek [-] , P. Čihák [-] , V. Novotný [-] , Z. Rajšner [-] , J. Šindelář [-] , F. Byrtek [-]

FK Brniště
M. Trégr [-] - P. Luft [-] , P. Gutkais [-] , D. Luft [-] - O. Stand [-] - J. Kvasnička [-] , P. Luft [-] , P. Stand [-] - J. Jirousek [-] , P. Luft [-] , J. Löbl [-]

ŽK: 88. T. Markovský - 30. P. Luft , 60. D. Luft .
Místo: Loko Č.L.. Počet diváků: 15. Rozhodčí: Táborský Josef - PAULUS Petr, ŠPÁTA Vladimír.