6.kolo, Liberecký | Česká Lípa | III. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Oldřichov to doma urval a na penalty bere dva body

0

Libchava byla papírově silnějším týmem. Jenže Oldřichov byl vyhecovaný z minulé výhry a také ji chtěl na své půdě potvrdit. To se sice povedlo, ale asi ne úplně podle plánů domácích...

Libchava ve vedení i co se výkonu týče

Libchava do utkání vstoupila s mnohem větším umem, než domácí z Oldřichova. Již v 6. minutě se prosadil hostující záložník Ondřej Pospíšil a Libchava byla na koni i gólově. Libchava soupeře stále přehrávala a Oldřichov jakoby se nemohl rozkoukat. Potvrdil to i gól na 2:0, který zařídil Tichý Roman, to se psala 21. minuta zápasu. Pvní půle domácím naprosto nevyšla a mohla být vůbec ráda, že do šatny neodcházeli s dvoubrankovým rozdílem skóre. Nakonec, totiž za domácí střílel Dvoram Jindřich a alespoň snížil stav na 1:2. Hráči poté odešli do šaten.

Domácí bojovali, nakonec šli na penalty

Druhá půle začala lépe pro domácí. V 55. minutě srovnával na 2:2 domácí obránce Jan Osvald. Jenže v 62. minutě byl vykartován domácí kapitán Sedláček Pavel. Provinil se nesportovních chováním. Do vedení se znovu vrátili hosté, když v 71. minutě zvyšovali skóre Robert Krasniqi. Stejně to hostům nestačilo, protože za další 4 minuty opět srovnal domácí tým a sice Pavel Věchet. Zápas se víceméně dohrával a i přes vyloučení domácích to ubojovali a mohli jít na penalty. Tady měli větší štěstí znovu domácí, když na pokutové kopy porazili soupeře 4:2. Konečný výsledek tak byl 4:3 pro Oldřichov.

TJ Jiskra Nový Oldřichov
Vladislav Satranský (trenér Oldřichova): „Určitě jsme chtěli bodovat, když jsme posledně v Lípě vyhráli a zvýšili jsme si sebevědomí. Věděli jsme, že to bude těžké. Nakonec jsme rádi za dva body, když jsme dva nula prohrávali a ještě ke všemu dohrávali v deseti. Ty body rozhodně bereme.“

TJ Horní Libchava
Václav Erben (trenér Libchavy): „Hráli jsme s posledním týmem a tudíž jsme chtěli brát všechny body, ale nakonec máme jen bod. Soupeř dnes zahrál skutečně dobře a pokud takhle budou hrát nadále, tak poslední stoprocentně nezůstanou.“

V. Nemlein [-] - M. Venclíček [-] (89. J. Podlipný [-] ) , P. Věchet [-] , M. Satranský [-] , J. Dvoram [-] , P. Nemlein [-] , J. Šrédl [-] , M. Semerád [-] , J. Osvald [-] , Z. Veselý [-] , P. Sedláček [-]

M. Groman [-] - R. Tichý [-] (46. J. Králíček [-] ) , P. Erben [-] , V. Tkachenko [-] , T. Hřebřina [-] - V. Ondrúšek [-] , R. Krasniqi [-] (70. D. Hašek [-] ) , O. Pospíšil [-] , J. Brejška [-] (56. J. Cihlář [-] ) - P. Bilý [-] , P. Heinrich [-] -

Místo: N.Oldřichov. Počet diváků: 50. Rozhodčí: German ml. Robert - ĎÖRĎ Mário, KUTÍLEK Martin.