7.kolo, Liberecký | Česká Lípa | III. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Utkání relativně podobných týmů, nakonec v jasný prospěch domácích

0

Lindava hrála doma, takže se ziskem bodů jistě počítali. Věděli, že proti celku ze Zahrádek, který byl v tabulce o několik příček nad nimi, to nebude zrovna jednoduché. Nakonec však výhoda domácího prostředí taktéž rozhodla...

Jediná branka předpověděla průběh zápasu

Již ve 3. minutě se za domácí prosadil Marek Moravec, který se s desítkou na dresu pravidelně snaží, o kvalitní ofenzivní práci domácích. Pro hosty to byla celkem sprcha a dlouho se z toho nemohli oklepat. Navrh měli určitě domácí, který se snažili i o vsítění další branky, ale to jim v tomto poločase již nevyšlo. Oba celky trápila i smůla, kvůli které jsme neviděli více branek, než jednu. Zápas tak skončil v poločase za stavu 1:0 pro domácí tým z Lindavy.

Pojištění vítězství, hosté k bodům nedosáhli

Druhá půle začla stejně energicky jako ta první, ovšem s rozdílem v počtu vstřelených branek. Na obou stranách samozřejmě. Deset minut po zahájení druhé půle se brankou prosadil střídající hráč Jan Laurin. Díky této trefě se domácí plnohodnotně uklidnili a již nedopustili žádnou vážnější situaci, po které by snad mohlo dojít k dělbě bodů. Poslední dvě tečky za zápasem udělal opět Marek Moravec, který nejprve druhou trefou, v 70. minutě, zvyšoval na 3:0 a následně třetí, tedy hattrickem, zařídil gól čtvrtý. Na závěr, alespoň kosmeticky, upravil skóre kapitán hostů Jaroslav Rous, který tak, byť jen částečně, zabránil ostudě na hřišti Lindavy. Zápas tedy skončil za stavu 4:1.

TJ Dynamo Lindava
L. Tichý [-] - J. Jančar [-] , V. Tima [-] , P. Havlas [-] , L. Halčin [-] - M. Knespl [-] , J. Houfek [-] , J. Dvorský [-] (46. J. Laurin [-] ) , R. Kalina [-] - M. Moravec [-] (77. P. Bosák [-] ) , M. Nýdrle [-]

TJ SOKOL Zahrádky
T. Kádě [-] - D. Novotný [-] (77. J. Turnhöfer [-] ) , J. Rous [-] - C. Šaly [-] (46. J. Knoflíček [-] ) , M. Jelínek [-] (46. M. Chvojka [-] ) , L. Chladík [-] - O. Moravec [-] - J. Petr [-] (58. R. Till [-] ) , K. Chladík [-] , L. Wencelius [-] (88. M. Daněk [-] ) , T. Pospíšil [-]

ŽK: 68. J. Houfek , 88. J. Laurin - 57. O. Moravec .
Hráči zápasu: M. Moravec - J. Rous .
Místo: Lindava. Počet diváků: 40. Rozhodčí: Kutílek Martin - POPPR Zbyněk, ĎÖRĎ Mário.