7.kolo, Liberecký | Česká Lípa | III. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Velice vyrovnané utkání, body vytěžila Mimoň

0

Domácí Brniště hostilo Mimoň béčko. V sedmém kole soutěže se očekávala, vzhledem k umístění, papírová převaha hostů. Domácí se pohybují ve středu tabulky a jistě chtěli svou příčku vylepšit, což se jim nakonec nezdařilo...

Remízová půle bez branek

Do utkání vběhli hosté s chutí zahrát podobný výsledek, tak jako se jim to podařilo v utkání minulém a sice proti Pertolticím, které doma sestřelili šesti góly. Jenže domácí věděli o jejich síle a do poločasu vstoupili s intenzitou, díky které byli po většinu půle lepším týmem. Brniště hrálo neúnavně a hráči ze sebe vydali skutečně hodně, ale gól jim to nepřineslo i když šance byly a to nejen na jejich straně. Až ke konci poločasu se hra poměrně vyrovnala, ale i přes to se do šaten odcházelo za bezbrankového stavu 0:0.

Dva góly na kontě hostů, následné vítězství

Druhý poločas byl již o nečem jiném, byť domácí naskočili v podobném tempu jako v půli první. To se ale lehce zlomilo po prvním gólu, který zařídil Václav Parkanský v 52. minutě a béčko Mimoně bylo na koni. Mužstvo Brniště se po obdržené brance nedokázalo vrátit do tempa, kterým znepříjemňovali hru hostům, po většinu dosud odehráného utkání. Druhá branka přišla o deset minut později, z kopaček Radka Švehly a Mimoň tak definitivně převzala otěže zápasu. Domácí už se vlastně k ničemu nedostali a zápas byl tzv. hotový. Zbylé minuty zápasu se spíše dohrávali a tak po závěrečném hvizdu zvítězili hosté z Mimoně v poměru 2:0.

FK Brniště
Milan Trégl (brankář Brniště): „Doma jsme samozřejmě očekávali tři body, i když proti nám stál kvalitní soupeř. Byli jsme hodně nabuzení a vyhecovaní, takže nás výsledek trochu mrzí i proto, že to pro nás bylo takové to derby, ve kterém jsme bohužel neuspěli. Docela nás to zchladilo, ale Mimoň dnes zahrála dobře.“

TJ Jiskra Mimoň B
Radim Polák (hráč Mimoně): „Očekávali jsme, že na jejich hřišti to nebude žádný šlágr a také, že nebyl. I přes relativně vyrovnané utkání, ve kterém jsme své šance proměnili na rozdíl od domácích, jsme za výhru rádi. S výsledkem jsme tedy určitě spokojeni.“

FK Brniště
M. Trégr [-] - P. Stand [-] (75. J. Kuběna [-] ) , J. Kvasnička [-] , M. Kopecký [-] , P. Luft [-] , P. Kopecký [-] , P. Luft [-] , O. Stand [-] (63. V. Srba [-] ) , D. Luft [-] , J. Trégr [-] (22. M. Kuchař [-] ) , P. Gutkais [-]

T. Křenek [-] - P. Krejčík [-] , M. Bláha [-] , R. Švehla [-] (72. R. Kamenár [-] ) , P. Vokřínek [-] , V. Parkanský [-] , R. Polák [-] (70. S. Steinhubl [-] ) , T. Bohme [-] (70. P. Kašpárek [-] ) , M. Michálek [-] , A. Opelt [-] , J. Vápeník [-]

ŽK: 70. V. Srba - 41. T. Bohme , 49. V. Parkanský , 65. R. Polák .
Místo: V.Grunov. Počet diváků: 50. Rozhodčí: Jankech Pavel - HYBLER Lukáš, PAULUS Petr.