13.kolo, Liberecký | Česká Lípa | III. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Dubnice doma nezaváhala a zvítězila

0

Na hřiště domácí Dubnice přijela bojovná Lindava. Hosté ale nic neměli zadarmo a nakonec vysokým rozdílem padli. Papírový předpoklad se tak správně naplnil ve prospěch celku z Dubnice...

Poločas o dvou brankách

Zápas začal v relativně vyrovnaném tempu na obou stranách. Příležitosti ovšem byly především na straně domácího mužstva. Již v 8. minutě utkání se brankou prosadil Radomír Suske, který se hlavičkou, po rohovém kopu, nemýlil. Za tři minuty to byl opět Radomír Suske, který sít rozvlnil podruhé v zápase. Nic moc zajímavého se již do konce poločasu nestalo a i proto hráči odešli do šaten za výsledného stavu 2:0. Poločas tedy začal dle očekávání. Dubnice měla do druhé půle značnou výhodu i co se vstřelených branek týče.

Hosté z Lindavy se vyloženě vezli

Druhá půle hry pokračovala podobně jako půle první. Hosté více a více otevírali obranou lajnu a tudíž měli domácí možnost přidat i další branky. Ta třetí přišla v minutě 66. Na své konto si ji připsal kapitán Dubnice Roman Tschervenka, který se trefil po umistěné střele. Poté přišla na řadu chvíle slávy pro Jakuba Závodského, který se nejdříve prosadil v 66. minutě. Naběhl si na přízemní centr od kapitána Tschervenky a míč uklidil do sítě. Druhá a poslední branka přišla v samotném závěru, kde se po standardní situaci prosadil tentýž jmenovec a sice z rohového kopu. Zápas tak dopadl v konečném znění lépe pro domácí, v poměru 5:0.

TJ Dubnice
Jan Blahovec (fanoušek Dubnice): „Hráli jsme doma a tím pádem se od nás body očekávali, protože jsme doma zvyklí na své krátké hřiště, kde hrajeme především vrchem, ale i po zemi. Za výhru jsme tedy určitě rádi. Roli favorita jsme tak naplnili se vším všudy.“

TJ Dubnice
P. Radošinský [-] - J. Závodský [-] , R. Tschervenka [-] , R. Suske [-] , L. Lukeš [-] , P. Vítek [-] , J. Koza [-] , Š. Varga [-] , M. Svitek [-] , L. Mařica [-] , M. Jemelka [-] (46. J. Němec [-] )

TJ Dynamo Lindava
L. Tichý [-] - P. Havlas [-] , L. Halčin [-] - O. Mareš [-] , J. Matela [-] , M. Knespl [-] , J. Houfek [-] - M. Nýdrle [-] , V. Tima [-] , P. Bosák [-] , L. Kozák [-]

ŽK: 80. L. Lukeš - 40. L. Halčin , 69. M. Nýdrle .
Hráči zápasu: R. Suske , R. Tschervenka , J. Závodský .
Místo: Dubnice. Počet diváků: 50. Rozhodčí: Janovský Michal - PAULUS Petr, ŘEHÁČEK Lubomír.