14.kolo, Liberecký | Česká Lípa | III. třída sk. A, 2015-2016

Tuhaň těsně zvítězila nad Polevskem

0

Hřiště Polevska opět nebylo vhodné pro hru a tak se muselo improvizovat v Prysku. Hostující Tuhaň toho chtěla využít a de facto se jim to i povedlo, ovšem zadarmo to dnes rozhodně nebylo...

Jediný gól poločasu

Papírově silnějšími dnes byli jednoznačně domácí, tedy hráči Polevska, jenže to nebylo cítit tak, jak by si všichni v Prysku představovali. Tuhaň se totiž perfektně připravila a domácí pořádně zaskočila. Dá se říci, že hosté z jediné pořádné šance dali branku, to když se prosadil Jan Dufek a nečekaně tak poslal hosty do vedení. Zde se psala 15. minuta utkání. Domácí již nestačili zareagovat a do konce poločasu už nevstřelili vyrovnávací branku. To bylo z první půle vše a týmy tak odešli do kabin za stavu 0:1.

Hosté nakonec brali všechny body

Do druhé půle nastoupili hráči domácího celku aktivněji a hosty přehrávali. Soupeře navíc ani nepustili do žáné vyložené šance, takže se mohli soustředit na ofenzívu. Nakonec jsme se dočkali vyrovnání. V 65. minutě se po trestném kopu prosadil Radek Bezouška a zápas startoval od nuly. Hráči domácích i hostů se snažili seč mohli, ale na branku dosáhli až v minutě 78. Hanuš Ferdinand, útočník hostů, rozhodl o výhře pro svůj tým, když se dokázal prosadit za záda gólmana. Podle jisté výpovědi místních fanoušků, byl ale zápas ovlivněn sudími, kteří chybovali při svých verdiktech, zejména u gólu na 2:1. Zápas tak skončil lépe pro hosty, kteří vykradli Prysk. Utkání nakonec v poměru 2:1 pro Tuhaň.

FC Polevsko
Jan Ramisch (trenér Polevska): „Dnes to bylo špatné. Všichni jsme se i s hosty shodli, že rozhodčí nepískal nejkvalitněji. I to je ale fotbal a jeho verdikty nám zrovna moc nepomohli. Zápas byl trošku nervóznější, ale nutno říci, že hosté byli tím bojovnějším týmem.“

FC Polevsko
I. Blumentritt [-] - A. Stejskal [-] , O. Macura [-] , V. Veťka [-] - F. Stejskal [-] , D. Kašpar [-] , M. Vik [-] , D. Kubát [-] - J. Marušák [-] , R. Bezouška [-] - M. Bezouška [-] (50. D. Nečas [-] )

TJ Sokol Tuhaň
P. Heřmánek [-] - T. Vodráška [-] , M. Krejčí [-] , J. Novák [-] , M. Charouzek [-] , F. Hanuš [-] , J. Dufek [-] , R. Chlumecký [-] , J. Černý [-] , M. Beneš [-] , V. Dufek [-]

ŽK: 22. M. Vik , 35. A. Stejskal , 57. D. Kubát , 73. D. Nečas - 24. J. Dufek , 35. F. Hanuš .
Hráči zápasu: A. Stejskal , F. Stejskal - J. Novák .
Místo: Polevsko. Počet diváků: 30. Rozhodčí: JARISCH Daniel - MAJSTRŠÍN Marek, PILECKÝ Martin.