14.kolo, Liberecký | Česká Lípa | III. třída sk. A, 2015-2016

--

Vyrovnané utkání, body těžili domácí

12. T. Zet , 39. T. Zet , 90. F. Trč - 9. J. Závodský , 19. M. Svitek
0

Hráči Dubnice přijeli na půdu Kunratic a těžko říci, kdo byl papírově nasazeným. Oba týmy byly totiž extrémně vyrovnané, o čemž také svědčil průběh hry. Nakonec to byli domácí, kdo bral plný počet...

Poločas o čtyřech brankách

Ze začátku talčili především hráči hostujícího oddílu, z čeho vytěžili i první branku a sice, když se v 9. minutě trefil Jakub Závodský. Jenže domácí vzápětí vyrovnali, to se psala minuta 12. Domácí útočník Tomáš Zet se nemýlil a vyrovnal na 1:1. Hra se poté vyrovnala, ovšem v 19. minutě poslal do vedení hosty hráč Michal Svítek. Z poloviny hřiště vystřelil a do proti pohybu gólmana přesně zavěsil. Do konce poločasu ale opět vyrvonal, kdo jiný než Tomáš Zet a opět bylo vyrovnáno. Nic zásadního jsme již neshlédli a hráči odešli do kabin za stavu 2:2.

Rozhodnutí až v závěru

Druhá půle začala s aktivitou na obou stranách. Oba týmy hráli tzv. nahoru a dolů. Jak domácí, tak hosté se střídali v tom, kdo byl lepším týmem. Jednou Dubnice, podruhé zase Kunratice. Oba celky se ale trápili v zakončení, byť gól vyloženě visel ve vzduchu. Zápas ubíhal a již to vypadalo na remízu, která by vzhledem k průběhu nejspíše byla spravedlivá. Jenže to by na hřišti nesměl být František Trč, který v posledním momentě utkání vystřelil domácím výhru a nakonec se tak Kunratice radují ze zisku tří bodů, když hosty porazili v poměru 3:2.

TJ Dubnice
Jan Blahovec (fanoušek Dubnice): „Očekávali jsme tři body, protože jsme si všichni byli vědomi toho, že na ně máme a to i bez tří opor. Nakonec jsme nešťastně podlehli v závěru zápasu a radovat se tak může soupeř. Zápas byl velice vyrovnaný a pohledný pro fanoušky.“

SK Kunratice u Cvikova
P. Ježek [-] - F. Trč [-] , J. Til [-] , R. Bobelák [-] , P. Haman [-] - J. Fanta [-] , J. Linger [-] , I. Fanta [-] - D. Jackl [-] (68. M. Žák [-] ) , T. Zet [-] , R. Čech [-] -

Hráči zápasu: P. Radošinský , L. Lukeš , J. Závodský .
Místo: Kunratice. Počet diváků: 30. Rozhodčí: Řezáč Josef - TÁBORSKÝ Josef, FOLK Miroslav.