4.kolo, Liberecký | Česká Lípa | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Pohledné utkání nakonec jen o jediné brance

0

Stružnice jakožto tým, který je prozatím na poslední příce, přijel do Valtinova alespoň prod bod. Domácí se ovšem o body nedělili, a hráči Stružnice mohou být rádi za pouhou jednu obdrženou branku, která ovšem rozhodně nemusela být v zápase jediná a to nejen ze strany Valtinova...

Rozhodující půle o jedné, ale vítězné brance

Valtinov chtěl doma nahrát skóre, neboť celek ze Stružnice disponoval s prozatimní nejhorší obranou v soutěži. Tento cíl byl na hřišti vidět a domácí měli v první půli převahu, kterou nakonec přetavili v gól ve 40 minutě. Ondřej Koška si naběhl na míč a hlavičkou dokázal poslat svůj tým do vedení. Hráči domácího družtva tak až do konce poločasu dominovali a hosty prakticky k ničemu nepustili. Efektivnovst v zakončování už hráče do konce poločasu nepotkala a za stavu 1:0 tak odcházeli do šaten nabrat sílu na nadhcázející poločas.

Nahoru a dolů, bohužel bez branek

Druhá půle byla zcela o něčem jiném. Tempo a rychlost s jakou se do poločasu opřeli oba celky byla, v tropickém vedru, úctihodná. Pár minut po zahájení se hosté dostali do vyložené šance, kdy hostující útočník běžel sám na brankáře a dokonce i toho obešel, ovšem zakončení hrubě podcenil a než stačil přesně zamířit do sítě, doběhli k bráně domácí a míč stačili tečovat mimo svatyni svého brankáře. Druhá půle se musela líbit, protože i přes tlak domácích se hosté dokázali dostat do několika brejků a fotbal se tak hrál nahoru dolu, což fotbalového fanouška rozhodně potěší. Co už ale fanouška nepotěší je poločas bez branek a tak týmy, bez produkce ve druhém poločase, dohráli zápas za celkového stavu 1:0 pro Velký Valtinov.

TJ Slavoj Velký Valtinov
Petr Chmelař (předseda Valtinova): „Jelikož nám sem přijel tým s obranou, která v lize dostala nejvíce branek, tak jsme chtěli nahnat skóre. To se nám, ale vzhledem ke smůle, kterou jsme měli v zakončení, nepodařilo. Výhru samozřejmě i tak bereme.“

TJ Dynamo Stružnice
Martin Hamada (útočník Stružnice): „Dnes jsme byli nefotbaloví a nutno říci, že Valtinov měl prostě převahu. Musím přiznat, že měli dobrou obranu. To jsme pocítili hlavně při ofsajdových pastech, které nás nepouštěli do šancí.“

J. Vimer [-] - L. Doubek [-] , J. Pýcha [-] , V. Zelený [-] , J. Zelený [-] , L. Novák [-] , O. Košek [-] , J. Kovalev [-] , V. Koška [-] , L. Ptáček [-] , O. Wágner [-]

L. Sokol [-] - R. Blažek [-] , M. Hamada [-] , P. Mareček [-] , B. Koždoň [-] , A. Havlík [-] , L. Jedlička [-] , P. Ryšavý [-] , M. Sokol [-] , L. Merenus [-] , M. Uhrecký [-]

ŽK: 75. J. Zelený , 90. M. Pýcha .
Místo: V.Valtinov. Počet diváků: 60. Rozhodčí: Folk Miroslav - VOLF Pavel, BÖHME Ladislav.