4.kolo, Liberecký | Česká Lípa | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Sosnová chtěla doma vyhrát, ale díky lepší formě zvítězilo družstvo z Libchavy

0

Domácí ještě nenašli svůj ideální fotbalový standard a proto chtěli v zápase s hostujícím celkem z Dolní Libchavy uhrát 3 body, které by je v tabulce vyhouply do první poloviny. Nic z toho se ale nekonalo...

Jen jeden tým vkročil do poločasu pravou

Zápas začal přesně ve dvě a to byla doba, kdy slunce vyloženě peklo. Hráči odehráli nejen první půli, ale celý zápas v tempu, který odpovídal vysokým teplotám. Poločas i přes to nabídl dva góly, které ovšem padly do sítě domácího mužstva. O první se postaral Martin Los, díky přesnému zakončení ve 13. minutě. Sosnová nemohla najít recept, přes fyzicky zdatnou obranu hostů, kteří druhou branku přidali ve 40. minutě zásluhou kapitána, záložníka Dušana Ješety. Nic důležitého se již v druhém poločase nestalo a do kabin se odcházelo za stavu 0:2 pro hosty.

Nefotbalovost i smůla z dílny domácích

Sosnová měla pech. V utkání byli všude pozdě a kolektivní výkon jsme dnes ze strany domácích bohužel neviděli. Útočník a syn kapitána, Robert Slipčenko sice chtěl dostat Sosnovou do sedla, ale hráči ho příliš nepodpořili. V zápase bylo uděleno celkem 9 žlutých karet, za což nemůžeme zápas označit jako disciplinovaný. Průběh druhé půle byl relativně nezáživný i kvůli nepříliš přijatelným podmínkám pro hru. Nakonec, ve prospěch Libchavy, podrthl výsledek třetím gólem hostující střelec Lukáš Dušánek, když v poslední minutě základního hracího času rozhodl o jasné výhře pro svůj tým na konečných 0:3

Sparta Sosnová
Milan Slipčenko (záložník Sosnové): „Dnes jsme podali celkově špatný výkon. Z naší strany nebyly snad žádné zásadní momenty, bohužel. Nemůžeme hledat výmluvy, prostě jsme zahráli špatně a nezbývá nám, než si sednout na zadek a zase začít hrát to, co nás zdobilo v časech, kdy jsme postupovali.“

M. Janovský [-] - M. Hapiák [-] , J. Poláček [-] , J. Vokoun [-] (46. K. Ritschel [-] ) , Z. Sameš [-] - M. Bango [-] , M. Slipčenko [-] , T. Hamata [-] - P. Doseděl [-] , R. Slipčenko [-] , F. Ondřejka [-] (80. J. Kolínský [-] )

TJ Sokol Dolní Libchava
M. Macek [-] - K. Kaňkovský [-] , J. Kadeřábek [-] (80. L. Dušánek [-] ) , A. Koros [-] , M. Los [-] (46. V. Balvín [-] ) , J. Havelka [-] , P. Lebduška [-] , D. Ješeta [-] , J. Kukal [-] (75. M. Barda [-] ) , L. Mígl [-] , J. Šiner [-]

Hráči zápasu: R. Slipčenko - D. Ješeta .
Místo: Sosnová. Počet diváků: 100. Rozhodčí: Marek Miloš - JANKECH Pavel, KUTÍLEK Martin.