6.kolo, Liberecký | Česká Lípa | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Vyrovnané utkání nakonec rozhodly až penalty

0

Hráči Bukovan jakožto tým z první poloviny tabulky hostil Žandov, což je naopak tým ze druhé poloviny. Papírově byli na koni hráči Bukovan, jenže hosté ze Žandova zahráli solidní fotbal a muselo se jít na pokutové kopy...

Bez branek, spalování šancí

Co k první půli říci. Oba celky měli své šance, které ovšem postrádali efektivitu v zakončení. Ze hry moc neměl ani jeden celek i vzhledem k chybějícím gólům. V zakončení měly prostě družstva smůlu. Nic zásadního se vlastně v poločase nedělo a oba celky udrželi bezgólový stav až do konce poločasu, kdy se odcházelo za stavu 0:0.

Hosté měli problém s disciplínou, nakonec je to nepotrestalo

Hostující celek spíše bránil snažící se Bukovany, které do druhé půle vkročili s o něco větší snahou, rozhodnout zápas ve svůj prospěch. Vypovídají o tom i tři žluté karty, které vyfasovali hráči Žandova. Na obou stranách jsme měli možnost shlédnout šance, které by zápas mohly rozhodnout, ale bez přesného zakončení do brány. Hráči tak nedokázali přelít misku vah na svou stranu a muselo se jít do penalt, které nakonec s nervy vyhráli hráči domácího celku, tedy Bukovan. Zápas na penalty skončil 4:3, což na tři body domácím bohatě stačilo. Zápas tedy hosté nakonec nezvládli a po penaltách byl výsledek celkově 1:0 pro Bukovany.

TJ Družba Bukovany
T. Fišer [-] - M. Havlák [-] (81. P. Kusý [-] ) , R. Sedlák [-] (46. J. Michel [-] ) , L. Svoboda [-] , K. Šup [-] , J. Najman [-] , D. Vetešník [-] (88. F. Hanykýř [-] ) , D. Zátka [-] , M. Samek [-] , M. Ramík [-] , L. Ramík [-]

TJ Spartak ČKD Žandov
O. Košťák [-] - J. Štěpánek [-] , T. Miko [-] (46. J. Jánošík [-] ) , P. Štrupl [-] , L. Vaníček [-] (73. J. Lhotka [-] ) , O. Džudža [-] , J. Semerád [-] , T. Vaníček [-] , P. Boháč [-] , T. Matějček [-] , M. Šlechta [-]

ŽK: 45. P. Boháč , 67. T. Matějček , 83. J. Semerád .
Hráči zápasu: M. Ramík .
Místo: Bukovany. Počet diváků: 60. Rozhodčí: Řezáč Josef - MAREK Miloš, GERMAN Robert.