6.kolo, Liberecký | Česká Lípa | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Téměř vyrovnaný zápas, nakonec se radovali hosté

0

Hosté ze Svoru chtěli na půdě Valtinova vyhrát podobným stylem, jako se jim to povedlo v minulém zápase s Karavřemi. Domácí naopak prohráli a proto byl revanš před domácím publikem nezbytný...

Nikdo nebyl jasně lepší, přesto byla většina šancí na straně hostů

Půle byla velice vyrovnaná. Hosté hrozili nebezpečím především z brejků, díky kterým si v poločase přeci jen vytvořili více gólových šanci, ovšem s přesností se potkala pouze střela Josefa Malého, který ve 41. minutě otevíral skóre utkání na 1:0 ve prospěch svého týmu. Do konce půle se hra více či méně přelévala ze strany na stranu a o zajímavé momenty, tak do konce základní hrací doby nebyla nouze, protože především hosté zazdili hned několik vyložených šancí. Poločas tedy 0:1.

Domácí se snažili, ale na výhru neměli tak jako hosté

Druhou půli Valtinovští zatlačili Svor na svou půlku a snažili se o vyrování. To ovšem jaksi opadlo, když po nátlaku z brejku zvyšoval na 2:0 hráč Tomáš Heřmánek, díky kterému šel Svor do dvoubrankového vedení. Oba góly prakticky padly po rohu a nebýt domácího golmana Vimera Jakuba, mohli hráči domácích utržit pořádný debakl. I tak ale pustil dva góly, které ve výsledku znamenaly výhru pro hostující celek ze Svoru 2:0.

TJ Slavoj Velký Valtinov
Petr Chmelař (vedoucí Valtinova): „Věděli jsme, že Svor nehraje špatně. Měli jsme z nich docela obavy, protože nám chyběli někteří hráči do kádru. Nakonec se tedy vzhledem k výsledku naplnili naše starosti a my utkání jednoduše nezvládli.“

TJ Jiskra Svor
Josef Kaiser (vedoucí Svoru): „Očekávali jsme těžké utkání. Chybělo nám pro změnu pět lidí a tak jsme si řekli, že když uhrajeme remízu, tak to pro nás jistě bude úspěch a budeme spokojení. Kluci ale zabojovali a utkání zahráli výborně. Za to nasazení jsme všichni rádi a za výsledek samozřejmě taktéž, i když jsme měli hromadu tutovek.“

J. Vimer [-] - V. Stanovský [-] (75. M. Pýcha [-] ) , V. Vimer [-] , J. Kristek [-] , L. Novák [-] , V. Zelený [-] , J. Zelený [-] , V. Koška [-] (85. J. Štembera [-] ) , V. Štembera [-] , J. Pýcha [-] , Z. Ptáček [-]

D. Ladislav [-] - J. Bedrník [-] , J. Malý [-] (90. M. Jahvodka [-] ) , D. Koten [-] , J. Augusta [-] , L. Chrdle [-] , T. Heřmánek [-] , M. Drábek [-] , F. Houžvička [-] , L. Rudinský [-] , M. Bertalan [-]

ŽK: 26. V. Zelený , 45. J. Pýcha , 58. J. Zelený - 26. J. Malý , 60. J. Bedrník , 74. L. Rudinský .
Místo: V.Valtinov. Počet diváků: 50. Rozhodčí: Marek Miloš - GERMAN Robert, ŘEZÁČ Josef.