6.kolo, Liberecký | Česká Lípa | Okresní přebor , 2015-2016

40. F. Porsch , 71. F. Porsch , 74. F. Porsch - 88. V. Šlajs
0

Skalice béčko, jakožto tým ze středu tabulky přijel na Dubou, kde rozhodně chtěl urvat body. Dubá, která pomalu, ale jistě šplhá tabulkou výše a výše, byla doma zásadně proti a Skalici málem z vlasního hřiště vyprovodila debaklem...

O jediné brance, téměř vyrovnaný poločas

Zápas začal v očekáváném tempu, které trvalo až do konce první půle. Hráči obou celků se zřetelně přetahovali o otěže zápasu. Více příležitostí měli ovšem hráči domácích, které i přes nízký počet fanoušků, hnalo kupředu alespoň ono domácí prostředí, na kterém Dubá nedává nikomu nic zadarmo. Naštěstí jsme se mohli kochat gélem a sice ve 40. minutě, kdy góla do šatny dával šutér František Porsch. Do kabin tedy za stavu 1:0.

Domácí nedávali moc šancí a výsledek si pohlídali

Druhá půle si vybrala své úroky za nepříliš velký počet branek v poločase prvním. Domácí sniper a tahoun František Porsch nebyl spokojen s pouhým jedním gólem na svém kontě a v 71. minutě zvyšoval vedení Dubé na 2:0. A do třetice všeho dobrého se prosazoval kdo jiný než opět Franta Porsch, který tak v zápase dovršil svůj hattrick. Kosmetická úprava skóre přišla pro hosty v posledních dvou minutách základní hrací doby, když se prosadil hráč se sedmičkou Vilém Šlajs a zápas tak skončil výsledkem 3:1 pro domácí.

TJ Slavoj Dubá
T. Dvořák [-] - F. Franěk [-] , J. Jeništa [-] , M. Lodinský [-] - M. Soukup [-] , J. Kamarád [-] (34. P. Jombík [-] ) , M. Heptner [-] , T. Pavlík [-] (85. L. Šíma [-] ) - T. Hladký [-] , T. Sobotka [-] , F. Porsch [-] -

SK Skalice u České Lípy B
R. German [-] - J. Loffelmann [-] - M. Lebruška [-] - J. Jehlička [-] - P. Bednář [-] (75. L. Farmačka [-] ) , V. Šíma [-] , V. Daniel [-] , L. Pokorný [-] (78. O. Hledík [-] ) , K. Mráka [-] , J. Kohout [-] , V. Šlajs [-]

ŽK: 24. F. Franěk , 42. M. Lodinský , 80. F. Porsch , 90. P. Jombík .
Hráči zápasu: V. Šlajs .
Místo: Dubá. Počet diváků: 40. Rozhodčí: Jánský Josef - TÁBORSKÝ Josef, HEJL Štěpán.