7.kolo, Liberecký | Česká Lípa | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Nečekaný výsledek, domácí nestačili na Sosnovou

0

O překvapení 7. kola se postarali hosté ze Sosnové, kteří se vybičovali k parádnímu výkonu. Domácí chtěli brát body a v tabulce se posunout co nejvýše, jenže celek ze Sosnové byl zásadně proti...

Hosté smetli domácí třemi góly v poločase

V první řadě nutno vypíchnout novou posilu z Arsenalu Lípa a zároveň hvězdu utkání. To je příběh nového jména v Sosnové, Karla Klucha, který na hřišti skutečně čaroval. Poločas v jasném podání hostů, kterým vycházelo snad úplně vše, na co sáhli. První branka padla již v 9. minutě, zásluhou Tomáše Hamaty, který druhou branku přidal za dalších dvacet minut. Do šatny, na 3:0, poslal ještě hosty Milan Bango a domácí jen nevěřícně kroutili hlavou, co za paseku jim doma hosté nadělali. Poločas za stavu 0:3.

Svorští nic nevzdali, zápas ale neotočili

Druhá půle začala s převahou Svorských a hlavně zde operval gólman hostů, když chytil nejednu tutovku. V 55. minutě na 4:0, dával Luboš Mimra a zápas tak vypadal v exhibici jednoho mužstva. Symbolické snížení zařídil v 61. minutě Drábek Milan. Jenže další gól Sosnové, vsítil Jiří Vokoun a už bylo prakticky hotovo. V závěru sice domácí vyvíjeli tlak na rozhodčího, ale přineslo jim to jen, pro Sosnovou smolné, dvě branky, které již zápas nezdramatizovali. V 75. jmenovitě Tomáš Heřmánek a o deset minu později se prosadil kapitán Rudinský. Zápas tak dopadl, za stavu 3:5, lépe pro hostující družstvo.

TJ Jiskra Svor
Josef Kaiser (předseda Svoru): „Od dnešního utkání jsme očekávali jasné vítězství. V minulém kole soupeř inkasoval pět branek, takže jsme si mysleli, že jim dnes taky něco nadělíme. Bohužel to bylo přesně naopak. Chlapci to zřejmě podcenili a proto to dopadlo tak, jak to dopadlo. Bohužel.“

Sparta Sosnová
Milan Slipčenko (hrající trenér Sosnové): „Věděli jsme, že do tohoto utkání půjdeme kompletní i s posilou, kterou jsme na poslední chvíli podepsali. Očekávali jsme tedy, že se na nás štěstí otočí už konečně čelem a urveme nějaké body. Dnes jsme možná překvapivě, ale zaslouženě vyhráli a do příště máme z čeho brát.“

D. Ladislav [-] - J. Barvíř [-] , P. Jahvodka [-] (70. M. Jahvodka [-] ) , L. Kořínek [-] , J. Augusta [-] , L. Chrdle [-] , T. Heřmánek [-] , M. Drábek [-] , F. Houžvička [-] (50. O. Machara [-] ) , L. Rudinský [-] , M. Bertalan [-] (35. D. Koten [-] )

K. Kluch [-] - P. Jantač [-] , J. Růžička [-] , M. Hapiák [-] , L. Mimra [-] , J. Vokoun [-] - M. Slipčenko [-] , M. Bango [-] , T. Hamata [-] - K. Ritschel [-] , J. Poláček [-]

ŽK: 60. L. Rudinský - 23. J. Růžička , 43. J. Vokoun , 93. J. Poláček .
Místo: Svor. Počet diváků: 80. Rozhodčí: Král Jaroslav - TÁBORSKÝ Josef, BÖHME Ladislav.