7.kolo, Liberecký | Česká Lípa | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Žandov doma nedal Kravařím šanci, zasloužené tak bere vítězství

0

Hosté z Kravař si přijeli alespoň pro bod, kdežto domácí chtěli brát body tři. Díky výkonu, který dnes hráči Žandova předvedli, si mohli beze sporu nárokovt všechny body a Kravaře tak domácí stadion nedobyly...

Velice líbivá hra ze strany domácích

Zápas začal ve vysokém nasazení, a to pocítili především hráči hostů, kteří dost možná Žandov podcenili a už v prvním poločase mohlo být rozhodnuto. Dvě tutové šance zahodili hned ze začátku, to když šli sami na gólmana, ale brankou se neprosadili. O chvilku později, ve 37. minutě, byl nařízen pokoutový kop a domácí, konkrétně Martin Šlechta, se nemýlil. To byla bohužel jediná, ovšem nikoliv poslední, branka v zápase. Do šaten tedy za stavu 1:0 pro Žandov.

Ještě menší šance pro hosty, potvrzení domácího vítězství

Do druhé půle vběhli oba týmy v duchu první půle s tím rozdílem, že domácí jakoby snad ještě více přidali na tempu a hosty o to více přitlačovali k jejich bráně. Šance byly ke shlédnutí již v samém úvodu půle, jenže do branky se tefil až hráč Jiří Šěpánek, který poslal domácí do vedení 2:0, když obehrál brankáře a zakončoval do prázdné branky. Druhý zásah si připsal v minutě 69., když před gólmanem, po centru domácích, lehce přizvedl míč, který už hostující gólman nedokázal chytit a konečný stav utkání byl tak spečetěn. Výsledné skóre tedy 3:0 pro Spartak Žandov.

TJ Spartak ČKD Žandov
Václav Pluhař (hlavní pořadatel): „Po zlepšené hře, z minulého kola, jsme se chtěli doma postarat o plný počet. Soupeř dvakrát po sobě 3:0 prohrál, a tak do třetice všeho dobrého prohrál i u nás. Jsme spokojení. Bylo pěkné počasí, dobrý stav hřiště, sudí pískal kvalitně, a proto jsme rádi, že nám to dnes všechno vyšlo.“

O. Košťák [-] - T. Miko [-] , J. Štěpánek [-] , L. Vaníček [-] , P. Štrupl [-] , J. Semerád [-] , O. Džudža [-] , M. Šlechta [-] , P. Boháč [-] , T. Vaníček [-] (80. O. Mládek [-] ) , T. Matějček [-]

FK Lokomotiva Kravaře u České Lípy
M. Řehák [-] - M. Sixta [-] , M. Červený [-] (83. L. Pýcha [-] ) , M. Suchan [-] (75. M. Řehák [-] ) , A. Kubišta [-] , T. Gvizd [-] (70. M. Končel [-] ) , D. Šubrt [-] , J. Koutný [-] , M. Pálka [-] , J. Palka [-] , P. Šena [-]

ŽK: 85. O. Džudža - 44. M. Řehák , 57. M. Sixta . ČK: 44. M. Řehák .
Místo: Žandov. Počet diváků: 100. Rozhodčí: Marek Miloš - ŠPÁTA Vladimír, VRBA Filip.