11.kolo, Liberecký | Česká Lípa | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Sosnová zdolala domácí Valtinov

0

Do Valtinova přijela Sosnová, která se pohybovala ve druhé polovině tabulky, stejně tak jako Valtinov. Domácí zřejmě byli mírnými favority, ale hosté dokázali zápas zvrátit ve svůj prospěch, byť trochu překvapivě...

Všechny góly v první půli

Sosnová nezačala nejlépe a jejich hra směrem dozadu nebyla zovna kvalitní. Vyplynul z toho i první gól uktání, o který se postaral Ptáček Lukáš, který tak poslal svj celek z Valtinova do vedení. Sosnová ale dokázala odpovědět. Trvalo jim to deset minut a o srovnání se postaral Jiří Vokoun a začínalo se znovu z čistého stolu. Do konec poločasu to byli právě Sosnovští, kteří utkání ovládli ve svůj prospěch a zasloužila se o to branka Milana Banga, který tak hosty poslal do těsného vedení. Nic moc k vypíchnutí již do konce půle nebylo a za stavu 2:1 pro hosty se odešlo do šaten.

Bez branek, ovšem nahoru dolu

Zápas se víceméně rozhodl v první půli a i díky neschopnosti skórovat, jsme v druhém poločase další branky již neviděli. Fotbal se přeléval ze strany na stranu a oba celky zvolily taktiku nakopávané. Na to spoléhali především domácí, protože věděli o svých rychlých křídlech a tak se jim to tam snažili posílat vzduchem. Ani to nakonec branku nepřineslo a Vlatinov se opět topí ve své vlastní špatné produktivitě, díky které prostě nedávají zásadní branky. Na ty se především hraje a dnes jich dali více hosté a proto berou výhru v poměru 2:1. Nutno přiznat, že nebýt hostující gólmana Klucha, zápas by asi dopadl jink.

Sparta Sosnová
Jan Studenovský (trenér Sosnové): „Očekávali jsme body, protože jsou na tom podobně jako my. Byl bych rád za bod, ale nakonec jsou ty tři super. Takovéhle vítězství je krásné a jsme za něj moc rádi. S výsledkem jsme nadmíru spokojeni.“

TJ Slavoj Velký Valtinov
J. Kristek [-] - M. Bezděkovský [-] - Z. Ptáček [-] , V. Zelený [-] , J. Pýcha [-] , F. Čermák [-] , L. Novák [-] (67. M. Pýcha [-] ) , L. Doubek [-] , V. Koška [-] (56. J. Zelený [-] ) , J. Kovalev [-] , L. Ptáček [-]

K. Kluch [-] - P. Jantač [-] , J. Růžička [-] (70. M. Janovský [-] ) , J. Poláček [-] - L. Mimra [-] , Z. Sameš [-] , M. Bango [-] - M. Slipčenko [-] - J. Vokoun [-] , M. Hapiák [-] , P. Lacek [-] (85. S. Lacek [-] )

ŽK: 60. L. Mimra , 66. J. Poláček , 74. J. Vokoun .
Hráči zápasu: L. Ptáček - K. Kluch , M. Slipčenko , M. Hapiák .
Místo: V.Valtinov. Počet diváků: 51. Rozhodčí: Jánský Josef - BÖHME Ladislav, KOŠEK Ondřej (N).