12.kolo, Liberecký | Česká Lípa | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Bukovany doma zvítězili, byť jen těsně

0

Domácí Bukovany hráli proti Sosnové. Ta v posledních ligových kolech sbírá formu a dnes to nebude snadné. Nakonec domácí pole rozhodlo a Bukovany tak potvrzují první příčku...

Vyrovnaný fotbal na obě strany

Fotbal se začal hrát ve vyrovnaném tempu, když se oba celky přetahovaly o otěže zápasu a o to, kdo bude mít více ze hry. Moc se po zemi nehrálo, naopak. K vidění byly spíše nakopávané balóny přes obrany. Nakonec měli více šancí hráči Bukovan, ale nepotkali se se štěstím v zakončení. Poločas se dohrával a nutno říci, že umístění v tabulce neodpovídalo předvedené hře. Zápas se do poločasu dohrál za stavu 0:0.

Gól v poslední minutě

Druhá půle byla velice obdobná jako ta první. Hráči obou celků se snažili o branku, ale ta stále nepřicházela a nepřicházela. Do konce utkání jsme opět koukali více nad hřiště, než na hřiště, ale i přes to se celky snažily o urvání bodů do poslední minuty. Nakonec to všechno vyšlo pro domácí Bukovany. V poslední minutě hrací doby se prosadil Josef Majerech a rozhodl o výhře svého týmu nad hostující Sosnovou. Domácí tak vybojovali všechny body až v závěru ve výsledném skóre 1:0.

Sparta Sosnová
Jan Studenovský (trenér Sosnové): „Jeli jsme si sem pro bod. S tím jsme do zápasu nastoupili, ale v poslední minutě zápasu dostaneme gól na 1:0. To je prostě fotbal. Nedá se nic dělat, budeme se snažit i příště.“

TJ Družba Bukovany
T. Fišer [-] - J. Najman [-] , L. Svoboda [-] , R. Sedlák [-] (62. J. Majerech [-] ) , J. Dostál [-] , D. Zátka [-] , K. Šup [-] , L. Ramík [-] , J. Králík [-] , M. Samek [-] (74. J. Valta [-] ) , M. Ramík [-]

M. Janovský [-] - J. Poláček [-] , Z. Sameš [-] , M. Hapiák [-] , P. Jantač [-] , L. Mimra [-] - K. Ritschel [-] , M. Slipčenko [-] , M. Bango [-] - J. Vokoun [-] (70. J. Kolínský [-] ) , T. Hamata [-] (74. J. Růžička [-] ) -

ŽK: 53. K. Šup - 13. M. Slipčenko , 35. P. Jantač , 81. L. Mimra .
Hráči zápasu: M. Hapiák .
Místo: Bukovany. Počet diváků: 47. Rozhodčí: Folk Miroslav - ŘEZÁČ Josef, TÁBORSKÝ Josef.