1.kolo, Liberecký | 1.B třída sk. A, 2015-2016

--

Držkov rozmetal Lučany 4:1

12. D. Batěk , 25. J. Vokáček , 68. P. Vrabec , 84. D. Batěk - 56. M. Purm
0

Držkovští se rozhodli, že se v posledním zápase rozloučí vítězně se svými fanoušky. Diváci se nakonec radovali z vítězství 4:1.

Opatrný začátek

Držkov začal velmi opatrně. Velkou tutovku si vytvořil sice už ve 11.minutě, ale brankou to neskončilo. Minutu na, to už se domácí radovali z vedení 1:0. Ve 25.minutě opět tribuny jásali, když domácí zvyšovali na 2:0. Do konce poločasu se už výrazného nestalo.

Hostující odpor zabránil debaklu

Hosté zkorigovali na 2:1, ale to bylo poslední co se jim v zápase povedlo. Domácí si nadále tvořily obrovské šance, jenže bez úspěchu. Až ke konci zápasu se dvěma brankami mohli radovat z výrazného vedení. Držkov v posledním zápase získal 3 body za vítězství 4:1.

TJ Sokol Držkov
Dvořák Evžen (trenér TJ SOKOL DRŽKOV): Zápas se nám povedl, ale lituji zahozených šancí. V příštím roce budeme chtít atakovat ty nejvyšší příčky. Hráči prokázali potenciál a charakter.

J. Zelenka [-] - J. Ševčík [-] (82. V. Paldus [-] ) , J. Vokáček [-] , E. Dvořák [-] , T. Linhart [-] , P. Vrabec [-] , D. Batěk [-] , V. Machula [-] , J. Machula [-] , M. Holeček [-] , M. Pavlata [-]

TJ Lučany nad Nisou
Š. Sobotík [-] - M. Purm [-] , J. Pavelka [-] (73. O. Patočka [-] ) , M. Dítě [-] , J. Jiskra [-] (62. P. Kořínek [-] ) , V. Brož [-] (88. D. Horký [-] ) , O. Nesvadba [-] , V. Svozil [-] , J. Chroustovský [-] , M. Röschl [-] , J. Koudelka [-]

ŽK: 32. M. Holeček , 74. D. Batěk - 63. V. Brož , 66. J. Chroustovský . ČK: 17. J. Machula .
Místo: Tráva. Počet diváků: 40. Rozhodčí: Klimt Pavel - ČERNÝ Patrik, BROŽEK Ivo.