8.kolo, Liberecký | 1.B třída sk. A, 2015-2016

--

--

Albrechtice doma remizovali 1:1

0

Domácí chtěli navázat na vítězství z předešlých utkání, ale bez větší kvality v zakončení se jim to nepodařilo. Zásada naopak může brát toto utkání, jako překvapivou ztrátu.

Albrechtice neustály nájezdy soupeře

Mužstvo Albrechtic přivítalo na svém hřišti nedalekého souseda a také mužstvo, které mezi sebou dělili 2 body. Domácí chtěli pokračovat v domácích dobrých výkonech, kdy neztratili ani jeden bod.Hosté ale nehráli tak špatně jak jim ukazovala současná pozice v tabulce a hráli důrazně a s jistým cílem odvézt si nějaké ty body. Domácím se opět nedařilo v obraně, což ve 28.min zúročili ve vedoucí branku. Domácí po obdržené brance zatlačili soupeře a ve 32.minutě podařilo Pipkem srovnat skóre.V závěru první půle po rohovém kopu se podařilo hostům vstřelit druhou branku a do kabin se šlo za stavu 1:2.

Srovnání stavu

Do druhé půle šli domácí z odhodláním tento nepříznivý stav obrátit. V 50.minutě po přímém kopu trefil Zelinka spojnici brankové konstrukce a v 60.min Pipek pro změnu nastřelil ještě tyč. V závěru zápasu vybojoval Koldovský míč u lajny a přihrávku usměrnil do branky Bělohlávek. V samém závěru utkání hosté neunesli vyrovnání domácích a po nevybíravém faulu a protestech hráčů byli dva hráči Zásady vyloučeni. Tak,že se domácím nepodařilo navázat na domácí výhry a poprvé ztratili 2 body.

TJ Albrechtice v Jiz.horách/Jiřetín
Jiří Krumbholz ( jednatel TJ Albrechtice v Jiz.horách/Jiřetín): Domácí tým zbytečně ztratil 2 body. Naši hráči se musí vzpamatovat a příště odvést mnohem lepší výkon, než ten v dnešním utkání.

R. Bártl [-] - M. Vávra [-] , P. Zelinka [-] , M. Vaněček [-] , J. Bělohradský [-] (31. K. Ngueyen [-] ) , J. Sedlák [-] , J. Hradecký [-] , M. Bělohlávek [-] , J. Pipek [-] , R. Svoboda [-] , L. Koldovský [-]

SK Zásada
M. Kopal [-] - T. Čurda [-] , O. Krejčík [-] , J. Šíma [-] , M. Vávra [-] , P. Srbek [-] (89. V. Lhota [-] ) , M. Procházka [-] , P. Fišer [-] , R. Lupa [-] , J. Honzák [-] , J. Tichý [-]

ŽK: 15. M. Vaněček , 34. J. Sedlák - 51. M. Procházka , 90. J. Honzák . ČK: 85. M. Procházka , 90. J. Honzák .
Hráči zápasu: J. Pipek .
Místo: Tráva. Počet diváků: 90. Rozhodčí: Lopuszynski Michal - ČURDA Michal, MAREK Ondřej.