10.kolo, Liberecký | 1.B třída sk. A, 2015-2016

--

Držkov rozmetal Zásadu 5:1

10. J. Vokáček , 25. J. Vágner , 29. J. Ševčík , 54. J. Vágner , 81. M. Vaníček - 62. R. Lupa (p.)
0

Derby! Favorit ? Držkov! Rivalita? Veliká! I to a mnohem více spojovalo utkání mezi Držkovem a Zásadou. Nakonec si po zásluze připsal 3 body na své konto Držkov.

Nadvláda domácích od začátku

Velké derby, které mělo jasného favorita.  Zvládl ho lépe domácí favorizovaný tým. Celý zápas měli domácí pod kontrolou a nepustili hosty ke hře. Držkov ukázal, jak vyspělým je mužstvem a hravě si pohrával s obrnaou hostů. Domácí zápas ovládli a během 20 minuty měli hosté v síti 3 branky. Fanoušci Držkova museli být u vytržení, jelikož derby jasně řídil jejich tým.

5 branek v síti hostů

A palba domácích pokračovala i ve druhém poločase. V 54.minutě vstřelil Vágner již 4 branku domácích. Hosté kosmeticky upravili utkání až v 62.minutě kdy po faulu Tomeše ve vápně proměnil nařízenou penaltu a hosté korigovali na 4:1. V probíhající 81.minutě pak stvrdil výhru domácích Vaníček, který po centru překonal brankáe hostů Kopala a stanovil konečný stav 5:1. Domácí hráči i fanoušci se mohli radovat z takto vysoké výhry.

TJ Sokol Držkov
Dvořák Evžen (trenér TJ SOKOL DRŽKOV): Utkání mělo kvalitu. Hlavně jsem rád za 3 body, které jsme získali v tomto vypjatém utkání. Hráči si zaslouží díky za jejich výkon.

J. Zelenka [-] - J. Ševčík [-] , J. Vokáček [-] , M. Och [-] , J. Vágner [-] , J. Just [-] , P. Vrabec [-] , V. Machula [-] , M. Pavlata [-] , M. Holeček [-] , M. Tomeš [-] (46. M. Vaníček [-] )

SK Zásada
M. Kopal [-] - V. Lhota [-] , P. Blažek [-] , J. Tichý [-] , M. Procházka [-] , P. Srbek [-] , J. Šíma [-] , T. Čurda [-] , M. Vávra [-] , P. Fišer [-] , R. Lupa [-]

ŽK: 65. M. Holeček .
Hráči zápasu: J. Vágner .
Místo: Tráva. Počet diváků: 80. Rozhodčí: Maruška Radek - DVOŘÁK Jan, DYTRYCH Pavel.