12.kolo, Liberecký | 1.B třída sk. A, 2015-2016

--

--

Albrechtice zvítězily nad Lučany 2:1

0

Domácí, jako jasný favorit šli do utkání pro 3 body. Jenže, jak už je známo když se jde do zápasu povině získat body, tak se to většinou nepodaří. Domácím se to nakonec podařilo a udolovali výhru 2:1.

Chyba brankáře ovlivnila děj

První poločas se hrálo abylo vidět, že oba soupeři čekali a chyby druhého týmu. Ta se jako první naskytla hostům, kdy domácí špatně rozehráli a po chybě brankáře, kdy byl mim branku se podařilo hostům dát branku do prázdné brány domácích. V závěru první půle se podařilo domácím vyrovnat po úniku Koldovského a přesné přihrávce před branku, srovnal stav utkání Bělolávek. Do kabin šly oba celky s mírným napětím a očekáváním.

Velké šance domácích

Ve drúhe půli byla větí důraznost a hra na domácí straně, kdy bylo dost šancí např. 66. Štěpnička nádherně vystřelil a brankář s vypětím všech sil vytěsnil míč na rohový kop. V 69.minutě se situace opakovala a p následném rohu se ve vzduchu prodral k hlavičce Pecháček, ale trefil pouze tyč branky Lučan. A tak se o slovo přihlásil Bělohlávek, který po dlouhém autovém vhazování procedil doslova míč do sítě hostů a na stadionu najednou proběhla vlna euforie. Domácí byli po konci utkání spokojení za vypracované vítězství 2:1.

TJ Albrechtice v Jiz.horách/Jiřetín
Jiří Krumbholz ( jednatel TJ Albrechtice v Jiz.horách/Jiřetín): Domácí chtěli pokračovat v neporazitelnosti na domácím hřišti, což se jim podařilo hlavně po zlepšeném výkonu ve druhé půli hry. Mysli, že s výkonem týmů byli spokojeni, jak domácí tak i hostující fanoušci, kterých přicestoval přes 110.

R. Bártl [-] - M. Vaněček [-] , M. Vávra [-] , L. Koldovský [-] - J. Hradecký [-] , R. Svoboda [-] , J. Pipek [-] , J. Pecháček [-] (61. J. Bělohradský [-] ) , K. Ngueyen [-] (46. M. Štěpnička [-] ) , J. Sedlák [-] - M. Bělohlávek [-] (75. M. Sedlák [-] )