3.kolo, Liberecký | Krajský přebor , 2015-2016

--

--

Chrastava doma rozstřílela Skalici

0

Opravdu gólově štědré utkání se odehrálo v Krajském přeboru Liberecka. Domácí Chrastava vlétla do utkání s velkým nasazením a soupeři nedovolila téměř nic. Hned čtyřmi góly se blýskl domácí Beneš, který vedl kanonádu Chrastavy.

Benešův poločas

V první půli vládlo na hřišti jednoznačně jedno mužstvo. Domácí byli aktivnější, tvořivější a soupeře často přečíslovali. Hned v 13. minutě Vodička našel krásnou uličkou Beneše, který šancí nepohrdl a zvýšil na 1:0. Jen o pár desítek sekund později zvyšují domácí své vedení po chybě hostující obrany, kdy trestal Bednář. V 22. minutě mohli jít domácí již do tří brankového vedení, ale hostující gólman kryl Benešův pokus. V 24. minutě se z velkého vápna nemýlí Beneš, který zvyšuje na 3:0. Hosté stále nemohli najít odpověď na dosavadní průběh a působili hodně odevzdaným dojmem. V 37. minutě kompletuje svůj hattrick domácí Beneš, když si poradil s dorážkou z pěti metrů a zvýšil náskok svého týmu o další gól. V prvním poločase jednoznačně dominoval domácí celek a do šaten se šlo za stavu 4:0.

Domácí pokračovali v dosavadní kanonádě

Druhý poločas se od prvního lišil opravdu minimálně. Chrastava nepolevovala a Skalice jen těžce hledala odpověď. Navíc v 57. minutě po pohledné kombinaci mění stav utkání opět Beneš a připisuje si svůj čtvrtý zásah. V 58. minutě se hosté dostali do první větší akce, ale domácí brankář si poradil. V 63. minutě se skóre opět mění, to když se M. Rozmajzl trefuje hlavou po krásném centru Wolfa. O chvíli později se stav utkání mění na 7:0, když se po opravdu vydařeném sólu trefuje Štajner. Chrastava už začínala polevovat a dělat chyby. První chybu hned využil Kliment a snížil v 78. minutě na 7:1. To hosty nabudilo a hned se v 83. minutě mohli radovat znova, ale trefili pouze brankovou konstrukci. V 88. minutě ještě dokázal zmírnit stav utkání Dvořák, když využil další chyby domácích. Konečný stav - 7:2.

TJ Spartak Chrastava
Petr Matuškovič (vedoucí TJ Spartak Chrastava): Myslím, že jsme neměli žádný větší problém Skalici přehrát, kontrolovali jsme hru a měli jsme celkově více ze hry. V závěru jsme ještě dostali dva góly po našich chybách, ale tři body už jsme si udrželi

L. Zika [-] - M. Kopecký [-] , L. Uzel [-] , K. Žemlička [-] , R. Abrahám [-] - O. Vodička [-] (58. D. Wolf [-] ) , D. Ďuriš [-] , J. Štajner [-] (80. M. Řezka [-] ) , M. Rozmajzl [-] - J. Beneš [-] , D. Bednár [-] (63. P. Kos [-] )

SK Skalice u České Lípy
T. Osmančík [-] - L. Novotný [-] , J. Rydval [-] , T. Pollach [-] (59. J. Kliment [-] ) , J. Všetečka [-] - M. Hlavinka [-] (46. M. Hanousek [-] ) , Š. Otta [-] , L. Martínek [-] , Z. Baťka [-] (70. J. Dvořák [-] ) , J. Havlásek [-] , L. Křenek [-] -

ŽK: 90. L. Uzel - 30. J. Všetečka , 72. L. Martínek .
Místo: Chrastava. Počet diváků: 300. Rozhodčí: Bohatý Ondřej - HNĚTYNKA Jaroslav, ŘEHÁČEK Lubomír.