2.kolo, Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. B, 2015-2016

--

Dobřínsko zvítězilo 6:2

23. T. Hladký , 24. F. Hladký , 36. M. Čech , 66. M. Prokop , 78. T. Hladký , 83. M. Prokop - 5. P. Blaha , 60. J. Vacek
0

Utkání začalo pro domácí zcela nečekaně, když po 5. minutách prohrávali zásluhou hostujícího Blahy. Domácí se obdrženým gólem nabudili ještě květší aktivitě a za 20 minut bylo všechno jinak, když otočili průběh utkání ve svůj prospěch po brankách Tomáše a Filipa Hladkého. Vedení 2:1 si do poločasu ještě pojistili gólem domácího Martina Čecha. Poločasový stav 3:1 byl pro domácí velice příznivý. V druhé půli se trefili jako první opět hosté, když na 3:2 snižoval po hodině hry Vacek. Domácí nechtěli nic nechat náhodě a brankou domácího Prokopa odskočili opět na dvoubrankové vedení. Za 10 minut se domácí radovali znovu, když se podruhé v utkání trefil Tomáš Hladký. Na celkových 6:2 pro domácí zvyšoval v 83. minutě Prokop a udělal tak hezkou tečku za povedeným výkonem domácích.

SK-1934 Dobřínsko
Z. Čech [-] - M. Čech [-] , M. Prokop [-] , T. Hladký [-] , M. Ostrovský [-] , M. Ostrovský [-] , J. Hladký [-] , D. Hladký [-] , F. Hladký [-] , J. Vokoun [-] , V. Ostrovský [-]

TJ Sokol Trstěnice
J. Sklenský [-] - A. Čejka [-] , M. Bauer [-] , F. Korek [-] , P. Adámek [-] - J. Vacek [-] , E. Grundaj [-] , M. Bystrý [-] , L. Molík [-] - P. Blaha [-] , J. Mihola [-]

Hráči zápasu: T. Hladký , M. Prokop .
Místo: Dobřínsko. Počet diváků: 85. Rozhodčí: ŠŤÁVA Jaromír - VYSTRČIL Rudolf (N), BŘEZINA Jan (N).