--

--

Krbeček chycenou penaltou zachránil hostům bod

0

V prvním poločase byl jediným úspěšným střelcem domácí Tomášek, který v 17. minutě poslal míč za Krbečkova záda - 1:0. Šlo o ojedinělý útok Čáslavi, který ale skončil úspěchem. Před hosty tak byl těžký úkol, aby se jim oslabené sestavě podařilo srovnat. Hosté bojovali, ale v koncovce se dlouho trápili. Až Brandner v 84. minutě uspěl - 1:1. Čáslav se mohla dostat do vedení v samém závěru zápasu, kdy byla nařízena penalta. Krbeček ale vychytal Vančuru a po devadesáti minutách tak byl stav nerozhodný. Na penalty pak byl úspěšnější domácí tým, vítěznou branku si připsal Kunášek.