11.kolo, Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. B, 2015-2016

Olbramovice ve Skalici vyhrály

40. V. Šabata , 62. M. Kölbl , 90. V. Šabata (p.) - 8. J. Jedlička , 11. J. Houba , 15. M. Kölbl (vl.) , 25. J. Jedlička
0

Domácí dali v zápase více branek, ke smůle domácích byla jedna vlastní.

První branku zápasu vstřelil hostující Jedlička v 8. minutě. Na 2:0 zvyšoval za tři minuty Houba. V 15. minutě to bylo již 3:0 pro hosty, kdy si vstřelil vlastní branku domácí Kölbl. Do poločasu se skóre měnilo na obou stranách, za hosty se podruhé v zápase Jedlička, za domácí na 4:1 snižoval Šabata.

V druhém poločase se domácí postarali o zdramatizování zápasu díky brankám Kölbla a Šabaty. K vyrovnání však nedošlo. Zápas skončil 4:3 pro hosty.

TJ Sokol Skalice
R. Sysel [-] - R. Till [-] , R. Gottlieb [-] (54. M. Kratochvíl [-] ) , M. Kölbl [-] , R. Žitka [-] - L. Bartůněk [-] , R. Křepela [-] , J. Jonák [-] , P. Krotký [-] - P. Kudláček [-] , V. Šabata [-]

TJ Olbramovice B
T. Michna [-] - B. Munduch [-] - J. Houba [-] , P. Paračka [-] - A. Kučera [-] (85. M. Svoboda [-] ) , J. Jedlička [-] - A. Tauvinkl [-] , M. Ambrož [-] (33. R. Sláma [-] ) , R. Světlík [-] , D. Mazur [-] (75. V. Haker [-] ) , T. Marák [-]

ŽK: 87. A. Tauvinkl .
Hráči zápasu: V. Šabata - J. Jedlička .
Místo: Skalice. Počet diváků: 30. Rozhodčí: STUDENKA Miroslav - BÍLÝ Michal (N), BRÁZDA Milan (N).