11.kolo, Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. B, 2015-2016

--

--

Klumlov si poradilo s Loděnicemi

0

Krumlov potvrdil formu z posledních zápasů a navázal na vítězství ze hřiště Tavíkovic a v 11. kole vyhrál 3:0 Loděnicemi.

Skóre zápasu se měnilo již v 15. minutě, kdy se trefil domácí Procházka. Na poločasových 2:0 zvyšoval Pasterný. Domácí mohli odcházet do kabin spokojenější.

Druhý poločas průběh utkání výrazně neovlivnil a po brance domácího Brezničana skončil zápas 3:0.

FC Moravský Krumlov C
L. Máša [-] - R. Březina [-] , M. Procházka [-] , J. Štěpanovský [-] (70. M. Tuza [-] ) - J. Procházka [-] , P. Procházka [-] (78. T. Vejvalka [-] ) - M. Žák [-] , P. Brezničan [-] , K. Pelikán [-] , R. Doubek [-] (53. M. Hladík [-] ) , R. Pasterný [-]

TJ Loděnice
D. Brázda [-] - T. Dresler [-] , S. Menšík [-] - L. Dresler [-] , L. Mánek [-] , O. Kovář [-] , J. Roháček [-] , V. Malý [-] , T. Lang [-] , D. Lyczak [-] , J. Urbánek [-] (71. P. Kovář [-] )

ŽK: 60. M. Žák - 25. S. Menšík , 30. L. Dresler , 70. O. Kovář .
Hráči zápasu: R. Pasterný .
Místo: Polánka. Počet diváků: 60. Rozhodčí: PLESKAČ Jiří - MACHOTKA Zdeněk (N), CYMBÁL Vladimír (N).