1.kolo, Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Hatě "B" otočily zápas

0

V prvním poločase měli hosté územní převahu ale zásluhou domácího brankáře se šlo do kabin za stavu 0:0.

Ve druhém poločase domácí hru vyrovnali, ale hosté po ruce domácího obránce kopali v 65 minutě penaltu, kterou neproměnili. V 69. minutě ale už branku vstřelili, trefil se hostující střelec Vecheta. Domácím se podařilo v 75 minutě vyrovnat zásluhou Ostrého. V 88.minutě domácí vstřelili vítězný gól. Prosadil se opět Ostrý.

TJ Družstevník Konice
Vedoucí - Michaela Habrdlová: V první půli jsme byli aktivnější my. Měli jsme minimálně tři jisté gólové šance, které jsme však bohužel neproměnily. V druhé půlce více tlačil soupeř, přesto se nám podařilo dát gól. Avšak po zhruba 15 minutách Hatě vyrovnaly. Napětí a emoce byly znát. Přibližně 4 minuty před koncem jsme dostali další branku.

FK Hatě B
L. Smutný [-] - A. Durajka [-] , L. Rybár [-] - P. Sácký [-] , P. Ostrý [-] , J. Skopal [-] , Z. Šinkovič [-] , Š. Kováč [-] (46. P. Biščiak [-] ) - M. Cileček [-] , A. Bálka [-] , B. Kochan [-] (70. J. Zmeko [-] )

K. Čech [-] - J. Jebáček [-] , J. Mössmer [-] , M. Vecheta [-] , R. Hillawoth [-] - M. Mössmer [-] , Z. Matějíček [-] , P. Rojík [-] - D. Tretera [-] , T. Vecheta [-] - R. Pulkrábek [-] (80. P. Stýblo [-] )

ŽK: 40. A. Durajka - 55. M. Mössmer .
Hráči zápasu: L. Smutný , P. Ostrý - R. Hillawoth .
Místo: Dyjákovičky. Počet diváků: 20. Rozhodčí: PEŘINKA Jiří - KROPÁČEK Filip (N), KRUTIŠ Libor (N).