2.kolo, Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Vlček jediným střelcem

0

Souboj domácích Štítar "B" s Hravraníky byl soubojem týmů horní poloviny tabulky, které se perou o přední příčky, a tak se očekával zajímavý fotbal, plný šancí a halvně branek na obou stranách. Pokud jste měli o tomto utkání stejnou představu, tak vás průběh hry poměrně zaskočil. V první polovině hry se nestalo nic výrazného. Žádná ze šancí nebyla proměněna, do kabin se odcházelo za bezbrankového stavu. Druhá půla přinesla alespoň vytouženou branku, kterou vstřelil v 70. minutě domácí Vlček. Je důležité také zmínit červenou kartu, kteoru obdržel hostující Mareček v 60. minutě. Zápas skončil 1:0 pro domácí mužstvo.

TJ Sokol Štítary B
R. Šimka [-] - M. Kocián [-] (61. J. Turek ml. [-] ) , R. Šlápota [-] , Š. Podsklan [-] , D. Golomb [-] (70. Z. Nečas [-] ) , F. Vlček [-] , P. Cejpek [-] , Z. Bauer [-] , O. Fiala [-] (89. J. Veselý [-] ) , P. Svoboda [-] , J. Turek st. [-]

FC INTER WINTER Havraníky
D. Ministr [-] (30. J. Šremr [-] ) - D. Smutný [-] , T. Štěrba [-] , D. Varga [-] , J. Nemeš [-] , V. Kratochvíl [-] , M. Žárský [-] , R. Mareček [-] , V. Šremr [-] , K. Machovský [-] , J. Obšusta [-]

ŽK: 65. F. Vlček , 65. O. Fiala , 84. P. Svoboda - 35. T. Štěrba , 55. M. Žárský , 70. J. Šremr . ČK: 60. R. Mareček .
Hráči zápasu: R. Šimka , F. Vlček .
Místo: Štítary. Počet diváků: 50. Rozhodčí: KOLESA Zdeněk - BAUER Ladislav (N), JANEČKO Michal (N).