11.kolo, Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Hatě B přestřílely Vranov

0

V prvním poločase po úvodním tlaku domácích hosté vyrovnali hru a ve 33. minutě dali branku Cilečkem. Ve druhém poločase hosté v 55. minutě vyrovnali díky Jeřábkovi. V 57. minutě se hosté ujali vedení zásluhou Kochana.V 75. minutě brankou Ostrého zvýšili hosté na 3:1. O šest minut později bylo skóre pro hosty ještě příznivější, kdy se prosadil střídající Biščiak. Domácí se po velkém tlaku dočkali dvou branek a snížení tak na 4:3, což bylo nakonec konečné skóre.

SK Vranov n. D.
F. Procházka [-] - T. Mačák [-] , M. Neveselý [-] , L. Dubec [-] , M. Belák [-] - J. Žáček [-] , P. Plucek [-] , P. Železný [-] , J. Dohnal [-] (46. J. Jeřábek [-] ) - R. Martínek [-] (72. S. Jaklovsky [-] ) - P. Kratochvíl [-] (81. R. Pecina [-] )

FK Hatě B
L. Smutný [-] - D. Mrázek [-] , J. Zmeko [-] , L. Rybár [-] - P. Ostrý [-] , P. Sácký [-] , Š. Kováč [-] - A. Bálka [-] , B. Kochan [-] , M. Cileček [-] (55. P. Biščiak [-] ) - J. Skopal [-]

ŽK: 17. T. Mačák , 89. R. Pecina - 61. L. Rybár , 65. J. Zmeko , 75. D. Mrázek .
Hráči zápasu: P. Ostrý .
Místo: Vranov nad Dyjí. Počet diváků: 40. Rozhodčí: KOUDELA František - SEDLÁK Jan (N), JURČÍK Pavel (N).