8.kolo, Moravskoslezský | Opava | IV. třída sk. B, 2015-2016

--

--

Slavkov si veze 3 body s Deštné a posouvá se do čela tabulky

0
První poločas nepřinesl oboustranně pěkný fotbal. Gol padl po rohovém kopu a výborném náběhu  Kovalčíka

Po 10 minutách druhého poločasu sudí nařídil pokutový kop pro domácí, který proměnil Kalužík. Ale za dvě minuty  se Slavkov opět vrátil do vedení a poté přidal ještě 6 gólů a deklasoval tak Deštnou 1:8

TJ Sokol Deštné
Pekárek Zbyněk (trenér): Nemám komu co vyčítat, snad jen těm, kteří na zápasy nechodí a nechají nás hrát zraněné bez možnosti střídat. To není omluva za výsledek ale fakt. Soupeř nás svou kvalitou převyšoval, ale mohli jsme zápas určitě dohrát s jiným skórem. Bez tréninku a s tak úzkým kádrem ale soupeřům, kteří myslí na postup z této pralesní ligy konkurovat nemůžeme.

TJ Sokol Slavkov B
Mičker Michal (trenér): První poločas nepředvedli hráči ani jednoho týmu pěkný fotbal. Bohužel jsme zaspali vstup do druhé půle, kdy v 55. minutě byla proti nám nařízená penalta, po chybě Kovalčíka, který zbytečně fauloval na hranici velkého vápna. Penalta se štěstím s pomocí tyče proměněna 1:1. Tato penalta nás ale povzbudila a začali jsme přebírat iniciativu. Dokázali jsme rychle získat vedení zpět na naši stranu v 57. min a poté náskok navyšovali na konečných 1:8. Domácí tým postupně po přidávajících gólech upadal do bezmoci. Dohrávali jsme zápas pod kontrolou, ale do stavu 1:3 jsme se o výsledek obávali. Pro náš tým důležité vítězství, jelikož tým Chvalíkovic ztratil body na hřišti Moravice a my se usadili v čele tabulky.

M. Hrdlička [-] - M. Bedrunka [-] (65. P. Trlica [-] ) , M. Maruszák [-] , R. Tesař [-] , V. Ciminga [-] - M. Kalužík [-] , L. Kachtík [-] , M. Smolek [-] , Z. Pekárek [-] - J. Kamrád [-] , R. Lhotzký [-]

J. Novák [-] - D. Mýlek [-] (68. J. Grigoriadis [-] ) , J. Kovalčík [-] , P. Kapitán [-] , O. Ruso [-] - M. Javorský [-] , D. Pavelek [-] (70. R. Muroň [-] ) , V. Marek [-] , M. Mičker [-] - M. Gavenda [-] , L. Ulrich [-]

Hráči zápasu: M. Gavenda .
Místo: tráva. Počet diváků: 40. Rozhodčí: PUFFLER Jan - LHOTZKY Rudolf (N), CAHEL Jakub (N).