8.kolo, Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. B, 2015-2016

--

--

Nové Sedlice zaslouženě vyhrály

0

Nové Sedlice byly po celý zápas lepším týmem a zaslouženě si proti Brumovicím vyválčily tři body.

Domácí vedli 1:0.

Nové Sedlice přivítaly v neděli na svém hřišti Brumovice. V první půli byla domácí družina o něco lepším týmem. Vypracovala si také více brankových příležitostí. Po přímém kopu pálil těsně vedle Arnošt Gross. Další velkou šanci spálil Štěpán Rohovský. Za hosty spálil vyloženou šanci Leopold Blaže, který zaváhal sám před brankářem Janem Vránou. Od dvacáté minuty se hra odhrávala hlavně mezi oběma šestnáctkami. V 41. minutě vysunul Lukáš Onderka Tomáše Havlíčka, který sám před brankářem nezaváhal - 1:0. Do kabin šli domácí s jednobrankovým náskokem.

Domácí se ke konci obávali o výsledek

Ve druhé půli byli už domácí lepším týmem na hřišti. Hned v 47. minutě zamířil Marek Těžký asi z 30 metrů volný přímý kop, který byl tečován hostujícím bekem Janem Matyášem, do sítě hostující branky - 2:0. Domácí pak třicet minut diktovali tempo hry. Hodně jim pomohl příchod Jakuba Chalupy, který dokázal podržet balón a odvedl spoustu černé práce uprostřed hřiště. Domácí nastřelili tyč. Několikrát těsně minuli hostující svatyní. Hosté snížili v 87. minutě po akci Tomáše Vavrečky, jenž přihrál Robertu Backovi, jehož přihrávka pod sebe našla Vojtěcha Silbera, který umístil míč do prázdné brány - 2:1. Domácí se pak začali obávat o výsledek. Hosté se však dostali jen k několka rohům, ze kterých se už nic neurodilo.

SK Nové Sedlice
Lukáš Onderka (Nové Sedlice, hráč): První půle byla vyrovnaná. Asi jsme měli o něco víc šancí. Ve druhé jsme už byli lepším týmem a zaslouženě vyhráli. Přesto jsme se po snížení soupeře na 2:1 o výsledek strachovali.

TJ Slezská Hořina Brumovice
Jan Matyáš (Brumovice, hrající trenér): Chtěli jsme urvat tři body. Přístup hráčů byl však velice špatný. Domácí byli lepším týmem a poprávu vyhráli.

J. Vrána [-] - P. Onderka [-] , A. Gross [-] , R. Mrůzek [-] , J. Lacuch [-] - D. Střílka [-] , P. Rychtar [-] (46. J. Chalupa [-] ) , M. Těžký [-] (76. L. Mikšík [-] ) , L. Onderka [-] (49. J. Kadula [-] ) - Š. Rohovský [-] (46. T. Rádek [-] ) , T. Havlíček [-]

R. Palúch [-] - J. Matyáš [-] , R. Kubičík [-] , V. Porubek [-] , J. Šrek [-] (80. V. Silber [-] ) - K. Šamaj [-] (73. T. Vavrečka [-] ) , R. Backa [-] , J. Richter [-] - J. Valošek [-] , L. Blažek [-] , S. Kruzberský [-]

Hráči zápasu: J. Chalupa .
Místo: tráva. Počet diváků: 50.