5.kolo, Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. A, 2015-2016

--

Oldřišov přetlačil Budišovice

25. R. Kalo , 50. O. Fabián , 54. V. Bechný - 38. J. Kotala
0

Rezerva Oldřišova dokázala zvítězit nad Budišovicemi. Po prvním vyrovnaném poločase, získal Oldřišov na začátku druhé půle rychle dvoubrankové vítězství, které nakonec s vypětím sil ubránil

Po prvním poločase svítil na ukazateli skóre nerozhodný stav

Do Oldřišova přijelo mužstvo z Budišovic. V první části však byl lepším týmem Oldřišov. Dvě šance spálil Bechný. Nejdříve neproměnil samostatný nájezd, když mířil těsně vedle. Pak sám pět metrů před brankářem nezachoval chladnou hlavu, a slabou střelou nemohl ohrozit brankáře Karla Foldynu. Přesto to byl Oldřišov, kdo se ujal vedení. V 25. minutě po rychlé akci po ose Fabián a Bechný vystřelil do tyče Kurka, a odražený míč zametl pod břevno hostující branky Kalo - 1:0. Hosté pak srovnali v 38. minutě, kdy po nakopnutém balónu do vápna přeskočil domácího brankáře Anděla Jakub Kotala a hlavičkou uklidil míč do sítě - 1:1.

Rozhodly dva rychlé góly na začátku poločasu

Hned na počátku druhé části odskočili domácí na rozdíl dvou branek. V 50. minutě vyslal Kurka za hostující obranu Fabiána, který střelou podél hostujícího brankáře Foldyny rozvlnil síť za jeho zády - 2:1. O čtyři minuty později zahrával roh Kalo a Bechný temenem hlavy zamířil míč do branky - 3:1. Hosté pak domácí, kteří fyzicky odpadli, zatlačili, a vytvořili si nějaké šance. Nejdříve střídající Gelnar při samostatném nájezdu přestřelil domácí svatyni. Tři minuty před koncem opět Gelner vypálil a domácí brankář Anděl předvedl fantastický zákrok. Domácí tak výhru uhájili.

SK Moravan Oldřišov B
Daniel Hartoš (trenér, Oldřišov B): Hned od začátku jsme byli lepším týmem. Po poločase, kdybychom vedli o tři branky nikdo by se nedivil. Ve druhé půli jsme dali dvě rychlé branky. Po nich jsme fyzicky odpadli a spíš bránili svůj náskok.

TJ Sokol Budišovice
Jaromír Zima (Budišovice, trenér): V prvním poločase měli převahu domácí. Dali branku. Nám se podařilo vyrovnat. Na začátku druhé půle domácí dali dva rychlé góly. My jsme je pak přitlačili, ale nedali branky. Domácí zvítězili zaslouženě.

T. Anděl [-] - J. Vavrečka [-] , J. Samson [-] , R. Wagner [-] , O. Fabián [-] (74. J. Glabasňa [-] ) - V. Bechný [-] (68. D. Grancer [-] ) , M. Hluchník [-] , A. Latton [-] (90. M. Hřivnáč [-] ) , R. Kurka [-] , R. Kalo [-] (81. J. Mrázek [-] ) - M. Paveska [-] (88. P. Fusek [-] )

K. Foldyna [-] - D. Carbol [-] , L. Pavelka [-] , M. Zajíc [-] , M. Polomský [-] - R. Popek [-] , M. Honěk [-] (58. A. Mikovský [-] ) , J. Kotala [-] , R. Kubánek [-] - T. Musial [-] , Z. Chmel [-] (59. O. Gelnar [-] )

ŽK: 41. R. Kalo , 77. J. Glabasňa - 77. J. Kotala .
Hráči zápasu: O. Fabián , R. Kurka .
Místo: tráva, tráva. Počet diváků: 50. Rozhodčí: Pinček Milan - Kremser Lukáš, Halfar Jiří.